Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gjjggjgv

druga ciaza.. poród ?

Polecane posty

Gość gjjggjgv

witam mamusie ! chciałam zapytac jak to jest z druga ciaza..? mam termin za 3 miesiace ale boje sie ze urodze wczesniej bo normalnie nie wyrabiam z młodym! ciagle za nim ganiam (dopiero zaczał chodzic), w nocy nie spie (zabkowanie), za czym idzie opkowanie i kołysanie, w dzien zero odpoczynku bo wszystko na mojej glowie.. czy mimo to uda mi sie donosic ciaze..? jak było z wami..>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość równo pokrojona świnka
wpolczuje Ci... jeszcze jeden z pieluch nie wyrosl a znow w ciazy jestes... Ale ze sie martwisz o donoszenie.. nie przesadzaj nie ty jedna jestes w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej!
to jaka różnica wieku będzie między dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
maly ma 13 mies a ja jestem w 6mies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
dodam tylko ze pierwsza mialam cesarke ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwójki
Rozumiem co przeżywasz bo miałam taką samą sytuację. Pół roku po urodzeniu pierwszego dziecka okazało się, że znów jestem w ciąży. Niestety dla syna musiał szybko nauczyć się, że nie mogę go nosić na rękach. Zaczął chodzic mając 10 mies, ja termin miałam wtedy za 6. Postaraj się w miarę możliwości ograniczać wysiłek i jeśli wszystko i w pierwszej i obecnej ciąży było ok nie musisz się martwić, że coś będzie nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwójki
A urodzilas przed czy po terminie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fedfwsfa
po co bachory majstrujesz jedno po drugim?? teraz ganiaj dalej aż ci brzuch gardłem wyjdzie idiotko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
non stop mam chcice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama dwójki
Czy lekarz podczas wizyt mówił Ci, że możesz mieć problemy z donoszeniem? Jeśli nie to nie masz powodu do niepokoju tylko tak jak pisałam nie przeciążaj się. Jak mały idzie spać w ciągu dnia postaraj się położyć choć na trochę- nie mówię tu o spaniu, wyciągnij nogi i wsłuchaj w siebie i brzuszek. Na ząbkowanie spróbuj sachol i czopki viburcol na noc ja Dzięki temu przetrwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
fedfwsfa To ile mam i bede jeszcze miala to nie twoj interes chyba. Nie przeszkadza mi ze bede mama 2ki tylko boje sie o ciaze !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
Mama dwójki Nie raczej wszystko ok.. ostatnio bylam na usg i powiedzial ze "wszystko pozamykane" :) ale tak samo jak Ty kazał mi sie nie przemeczac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany... wspolczuje
jak Ty będziesz z 2-ma wozkami jezdzic :O ??????? albo chociaz po ziemniaki jak wyjdziesz :O... kaplica.. jedno juz zaraz bedzie na swiecie a pierwsze jeszcze z pieluch nie wyroslo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
NO z tym wózkiem to tez sie zastanawialam.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość summer time a
Twoje 13miesięczne dziecko za chwilę zostanie zepchnięte na drugi tor jak myślisz czy to dla jego emocjonalnej stabilności będzie dobre? Co z Ciebie za matka? Ważniejsze od dobra dziecka jest dla Ciebie Twoje egoistyczne pragnienie posiadania licznej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
summer time a A kto powiedzial ze zostanie zepchniety na drugi tor..????? jakos ja tez mam rok mlodsza siostre i nie przypominam sobie zebym jakos specjalnie byla tym załamana.. pozniej to nawet cieszylam sie ze mam kogos do zabawy. ale ciebie pewnie matka odrzUcila skoro tak twierdzisz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
bede wypuszczac bachorki jedno po drugim, bo lubie bzykanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gjjggjgv
weź spadaj z tym bachorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
z tego co się orientuję to sa takie wózki dla 2 dzieci w róznym wieku,ze jedno lezy jako niemowlak a drugie juz sobie siedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany... wspolczuje
juz widze jak to drugie " sobie siedzi" Moja kolezanka miala taki wozek. I wygladalo to tak że starsze dziecko "sobie nie usiedzi". A dajcie spokoj.......... nie wyobrazam sobie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolasroczkaaas
a czy ktoś autorko powiedział Ci że zajście w ciążę niespełna pół roku po cc może się dla Ciebie źle skończyć? czy Ty na prawdę przemyślałaś co robisz czy to była wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany... wspolczuje
ps. I to nie jest wozek gondolowy taki normalny jak dla noworodka. Wygodnie bedzie dzieciom że ja piernicze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdansk
do o rany... wspolczuje ja tam niewiem-pisze tylko ze widzę nieraz na ulicy.sama mam 2 dzieci ale w bardzo duzym odstępie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtaczka
Jeśli ciąża dobrze się rozwija i nie jest zagrożona nic Ci nie grozi. Też przez to przeszłam i drugie dziecko urodziło się 2 tygodnie po terminie. Tak jak Ty, byłam w ciągłym biegu za moim roczniakiem, normalnie żyłam wykonując wszystkie swoje obowiązki...:) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudolfina14
JESTEŚCIE WSTRETNE BABY ZAWISTNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hudfhyu
donosisz bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×