Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CzerwonaTruskaweczka

KOLEJNE SAMOBÓJSTWO W POLSCE .. świadek od smoleńska

Polecane posty

Gość nasza irlandia
oczywiste że zdrajca, juz od dawna powinien siedziec w więzieniu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ślady trotylu i nitrogliceryny polscy śledczy znaleźli na szczątkach wraku tupolewa, który rozbił się 10 kwietnia 2010 roku. Dziennikarz Rzeczpospolitej Cezary Gmyz twierdzi, że materiały wybuchowe znaleziono też na ciałach Janusza Kurtyki i Zbigniewa Wassermanna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasza irlandia
Amerykanie potwierdzili ślady trotylu na próbkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deReniowa1990
oczywiście zaraz zamiotą temat pod dywan, wypłynie jakaś katarzyna w z małą madzią albo inna brednia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka tematów dalej masz wszystkie linki. Wysil się trochę. Ale oczywiście najwygodniej stwierdzić, że nie ma linków bo ktoś nie odpisał. A może nie odpisał bo nie ma go już na forum ? Nie przyszło ci to do głowy ? Obrzydliwi peowcy już się zlecieli na wszystkie fora. Zawsze jest takie nasilenie was przy ważnych wydarzeniach. Nagle sami zwolennicy wielkiego Tuska i opluwanie Kaczyńskiego. Warto dla 5zł za godzinę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma linków do
wyników ekspertyz. nie pieprz Rosalindo bo się przykro robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wolno krasnali ogrodowych
czekamy z utęsknieniem na samobójstwa, Kaczora I Maciory, oraz Hofmana i Dorna Lodovico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma linków. sprawdziłem
poszukałem i nic takiego nie istnieje. rosalinda paczeko po prostu kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMERYKANIE POTWIERDZAJĄ TROTYL
Zleciłem badania fragmentu z Tu-154 jednemu z ośrodków naukowych w USA. Badania odczynnikowe wykazały obecność trotylu - mówi nam Stanisław Zagrodzki, bliski Ewy Bąkowskiej, ofiary katastrofy pod Smoleńskiem. q Ustalenia amerykańskich naukowców są niezwykle istotne w związku z badaniem próbek pobranych przez polskich specjalistów w Smoleńsku. Aktualnie są one badane. Wiadomo, że urządzenia, którymi się posługiwali wykazały na miejscu katastrofy bardzo silne stężenie substancji wschodzących w skład materiałów wybuchowych m.in. trotylu. q Stanisław Zagrodzki miał się w niedzielę spotkać z Remigiuszem Musiem, członkiem załogi Jaka 40, który 10 kwietnia 2010 r. wylądował w Smoleńsku przed Tu-154. Do spotkania nie doszło Remigiusz Muś zmarł tragicznie kilka godzin wcześniej. To on, podobnie jak dwaj pozostali członkowie załogi, słyszeli jak Tu-154 M dodaje gazu, chcąc odlecieć ze smoleńskiego lotniska, następnie słychać było dwa wybuchy, po czym silniki zamilkli. q http://niezalezna.pl/34347-jednak-byl-trotyl q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMERYKANIE POTWIERDZAJĄ TROTYL
stary cap = SHATYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest link
do wyników analiz tylko do szmatławego niczego proszpno o linki do wyników. o tutaj: x 18:48 [zgłoś do usunięcia] stary cap... amerykanie potwierdzili? może jakiś link do takiej analizy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYNIKI ANALIZ
Oddałem materiały pobrane w Smoleńsku do badania przez amerykańskich specjalistów w jednym z naukowych centrów. Otrzymane wyniki są jednoznaczne. W próbkach wykryto budyń czekoladowy "Winiary" w stężeniu które występuje czesto, podczas spożywania budyniu na gorąco. Świadczy to jednoznacznie, że Tu154M został porwany przez kosmitów, którzy torturami budyniowymi usiłowali wyciągnąć wiadmości na temat dział kisielowych używanych w NATO. Znaleziono jeden rudy włos co z kolei świadczy o zamieszanie w sprawe porwania zdrajcy Polski, niejakiego Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WYNIKI ANALIZ
Miałem spotkac się z panem Antonim Macierewiczem ale w Sejmie go nie było bo zgłosił że jest w sądzie a w sadzie go nie było bo zgłosił że jest w Sejmie. Czuje w tym działanie tajnych rosyjskich służ popieranych przez Tuska i Putina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfgtre
zainwestuj w drzwi antywłamaniowe :classic_cool: jade do ciebie suko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oto tekst z linka: x "Doniesienia "Rzeczpospolitej" o znalezieniu na szczątkach TU-154M, jak się okazuje, nie są jedynymi. Publikujemy relację Stanisława Zagrodzkiego, kuzyna śp. Ewy Bąkowskiej, który zlecił prywatne badania materiału z miejsca katastrofy. Po ekspertyzie dr. Szuladzińskiego z początku tego roku postanowiłem poszukać kontaktu z naukowcami amerykańskimi. Po uzyskaniu zapewnienia, że byliby zainteresowani przeprowadzeniem badań rzeczy po Ewie, które przywiozłem z Moskwy, postanowiłem przekazać im materiał do badań. Ustaliliśmy, że przekażę materiał do badań w czasie wiosennej konferencji w Parlamencie Europejskim w Brukseli. Tak też się stało. 16 czerwca otrzymałem informację od jednego z naukowców, że znane są już wyniki badań dwóch próbek, wielkości kilku centymetrów kwadratowych każda. Jedna pochodziła z fragmentu garsonki, druga z pasa biodrowego od fotela lotniczego, który był z tą garsonką, można powiedzieć, zespolony. Okazało się, że w tej drugiej próbce znaleziono ślady trójnitrotoluenu, czyli trotylu. Informację tę potwierdził mi później inny naukowiec w obecności posła Antoniego Macierewicza, kilku rodzin i adwokata. Próby, w laboratorium jednego z amerykańskich uniwersytetów, wykonane były metodą odczynnikową, czyli analizy chemicznej, a nie metodą detektorowania, jaką posłużyła się prokuratura. Ustaliliśmy, że przeprowadzimy ponowne badanie próbek, aby wykluczyć pomyłkę. Z tego, co wiem, jest ono na ukończeniu, w fazie ekspertyzy pisemnej. Dzisiejsze rewelacje „Rzeczpospolitej są dla mnie potwierdzeniem tej wstępnej analizy uniwersyteckiej przeprowadzonej w USA. Stanisław Zagrodzki nie informował jeszcze o wynikach badań prokuratury. M.in. w obawie o materiał dowodowy dla prokuratury: Bałem się, że ujawnienie tego w mediach może spowodować utrudnienie dostępu do wraku. Że wrak może nigdy nie wrócić, co byłoby nie do przyjęcia. O wynikach badań w USA powiedział kilku rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej oraz swoim najbliższym, by - jak dodaje - nie byli zdziwieni, gdy podobne informacje pojawią się już oficjalnie. Stanisław Zagrodzki od początku uczestniczy w pracach zespołu parlamentarnego i regularnie stara się prostować kłamstwa i manipulacje dotyczące katastrofy smoleńskiej. W grudniu w czasie posiedzenia komisji Antoniego Macierewicza mówił: "Państwo nie chroni nas jako obywateli, nie chroni tych, którzy zginęli i nie będzie chronić. x x gdzie wyniki??? nie ma? no jak mi przykro że wyszedłes na idiotę....:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze rewelacje „Rzeczpospolitej są dla mnie potwierdzeniem tej wstępnej analizy uniwersyteckiej przeprowadzonej w USA. x x za te "rewelacje" przepraszał dzisiaj naczelny rzepy i takie same sa te "badania"....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×