Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiki225

prezent na boże narodzenie

Polecane posty

Gość gość
U nas w tym roku jeden główny i wspólny prezent, bo jedziemy do spa Talaria w Trojanowie na okres świąt :) dodatkowo wiadomo, że dzieciaki dostana jakieś skromne prezenty w postaci zabawek i słodyczy, a razem z mężem robimy sobie również skromniejsze prezenty :) chyba pierwszy raz w zyciu w świeta sobie odpocznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie zapraszamy do sprawienia swoim bliskim niezapomnianych wrażeń !!! (jeśli oczywiście byli grzeczni ;)) Wizyta Mikołaja to wspaniałe przeżycie dla najmłodszych, i zabawna atrakcja dla tych trochę starszych! Piękny, profesjonalny strój, doświadczenie i pełne zaangażowanie i sprawiają, że posiadamy Mikołajkowy czar wręczania prezentów :) Nie zwlekaj i zaproś Mikołaja zarówno na małe domowe spotkanie, firmową wigilię czy też do przedszkola! Dotrzemy wszędzie, gdzie tylko będziecie potrzebować niezapomnianych wrażeń i atrakcji! :) Więcej info na http://www.teatr-kameleon.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, że dobrym pomysłem na prezent bożonarodzeniowy może być voucher na masaż. Co o tym myślcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł,szczególnie jeżeli ma to być prezent dla kobiety. Polecam też markowe perfumy z których każdy będzie zadowolony,można je znaleźć na Refan-lublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mężem sobie robimy jeden pożądny prezent na boże narodzenie i jedziemy na okres świąteczny do spa Srebrny Dzwon na Mazury i jeszcze zahaczymy o sylwestra i nowy rok :) pierwszy raz święta spędzimy poza domem i jestem bardzo ciekawa jak to będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też właśnie zamierzam mamie zamówić na święta mikser, bardzo lubi piec także myśle że się ucieszy bo ma taki "byle jaki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopalnia prezentów to serwis CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ To porównywarka cenowa. Wszystko w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu. Zajrzyj do działu Dla Kobiet oraz Dla Mężczyzn. Zapewniam,że znajdziesz tam prezenty dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blelama
dla mamy może blender, dla taty jeśli ma samochód to może jakieś akcesoria do niego, a dla brata słuchawki do gier, bo podejrzewam, że jak to dziecko lubi sobie pograć, zerknij sobie na stronę sferisu, tam mają takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz sprawdzić na stronie Alledinge.com gdzie mają bardzo szeroki wybór i bez problemu znajdziesz prezent dla bliskiej osoby, sama u nich zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wiesz na co się zdecydować, to może kosmetyki? zarówno dla mężczyzny ja i kobiety jest to bardzo dobry pomysł na trafiony prezent, a fajne promocje widziałam w drogerii Ronco.pl możesz zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może dla taty warto pomyśleć o jakimś fajnym ubraniu? Może nowa koszula, albo ciepła bluza na zimowe zaleganie na kanapie <3 Możliwości jest wiele, warto o tym pomyśleć. Ubranie to dość uniwersalny upominek, na pewno zostanie wykorzystany i może służyć obdarowywanemu przez lata. A jakbyście szukały fajnego prezentu w formie ubrania to zaglądajcie do nas na rozeznanie. W internecie jesteśmy tutaj --> www.ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kateribo
Staram się kupować prezenty świąteczne nieco wcześniej, żeby były przemyślane, bo wiadomo jak się kupuje w świątecznej gorączce. Mam już kilka prezentów, dzisiaj też zamówiłam dla siostry książkę "Leśna Polana", autorstwa Katarzyny Michalak. Wiem, że jest jej wielką fanką, może kiedyś uda mi się zdobyć autograf pisarki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignacka
A co myślicie o prezentach jak wyposażenie kuchni/mieszkania? Fajny pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że to dobry pomysł :) ogólnie jestem za praktycznymi prezentami, które się przydadzą i nie będą leżeć nieużywane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKinga
Co powiecie o szczotce jonizującej na prezent dla siostry? Warto i faktycznie są widoczne efekty? Czy lepiej portfel typu Carra lub Vuch, który ostatni mi się na FB wyświetla. Te Carra są bardziej eleganckie i mogą służyć za kosmetyczkę, a te Vuch są fajne kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super prezentem na Boże Narodzenie jest sweterek, bo to takie świąteczne i miłe. Ja już kupiłam kilka takich dla najbliższych w http://swetryswiateczne.pl/ super wykonanie i niska cena. Bardzo oryginalne, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tino
Najlepsze prezenty na gwiazdkę są jak się je zrobi sobie samemu hahah. Kupiłam sobie dziś noże Gerlacha i jestem bardzo zadowolona. Oprócz tego, że dużo łatwiej się teraz gotuje to jak dumnie wyglądają na blacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×