Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Urodddddz

13 miesiąc i dwa ząbki ?

Polecane posty

Gość Urodddddz

Córa 2 listopada skończy 13 miesiąc i ma dopiero dwa ząbki dodam ledwo wyrżnięte :( prosze napiszcie czy ktoś miał podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej córce dokładnie 13 miesiąca wyszedł pierwszy ząbek . Martwiłam się , latałam po lekarzach - kazali czekać . Więc czekałam . Potem wyszedł drugi . Potem zaczęły wychodzić jak szalone - córeczka była tylko troszeczkę rozdrażniona , przesypiała noce , nie płakała i była pod obserwacją lekarza . W ogóle nie gorączkowała . Teraz ma 2,5 roku i już wszystkie śliczne , równe , zdrowe białe ząbki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółtaczka
Mój syn tak miał. Na roczek pierwszy ząbek...:) Córka w tym samym czasie miała 8. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojtam ojtam
mój synek na roczek miał dwa ząbki - lewy górny i prawy dolny ale niewiele przebite - a na 2 latka ma już wszystkie oprócz górnych 5tek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdanie nie masz co się martwić. Co prawda mojemu synkowi dość wcześnie zaczęły wychodzić zęby ale mam w rodzinie dziewczynkę która w weku Twojego dziecka nie miała ani jednego zęba. Zaczęły jej wychodzić bardzo późno i w dodatku nie po kolei. Teraz ma już 3 lata i wszystkie zęby które 3-latek mieć powinien. Ładnie nadrobiła, każde dziecko rozwija się w swoim tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela850
U nas bylo tak samo :-) Pierwszy zabek wyszedla jak maly mial 12,5 miesiaca. Drugi chwile pozniej. A potem znowu bylo kilka tygodni przerwy i 2-ki zaczely dopiero wychodzic. A potem sie rozpedzilo. W pewnym momencie szlo mu 6 zebow na raz. Ale nawet bylo OK- troche marudny byl. Najgorzej bylo z 4-kami, bo budzil sie w nocy z placzem. Ale i to bylo do przejscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×