Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EWFBGBF

CZYSZCZENIE KOMINA W DOMU - SAMODZIELNIE.

Polecane posty

Gość gość
Lepiej nie robić tego samodzielnie, tylko zostawić to specjalistom. Oni nie tylko wyczyszczą komin, ale też sprawdzą czy wszystko z nim w porządku, czy nie potrzebuje jakiejś naprawy. Ja korzystam z usług Szczecińskiej firmy www.orell.pl Wiem że mój komin I przewody wentylacyjne są czyste i sprawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylina
Kiedyś widziałam jak wybuchają sadze w nieczyszczonym kominie. Taki wybuch może zniszczyć komin. Zdecydowanie popieram potrzebę zlecenia czyszczenia komina specjalistom. Na Pomorzu można się z tym zwrócić do http://komin-ms.eu/czyszczenie-komina/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej jest być w pełni bezpiecznym i nie tylko zatrudnić profesjonalistę do czyszczenia ale i do przeglądu komina (i przy okazji przegląd wentylacji można zrobić) - nie rób tego samodzielnie, to zły pomysł. Ekspertyzy kominiarskie to nie taki wielki kłopot czy wydatek a mogą być potrzebne np do ubezpieczenia. Ja zawsze stawiam na biuro projektowe www.projekty-promiast.pl z Sosnowca w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrecja889
Uważam, że nie należy samodzielnie brać się za czyszczenie komina. Lepiej zlecić to profesjonalnej firmie. Tutaj http://komin-ms.eu/czyszczenie-komina/ jest namiar na taką firmę. Warto się do niej zgłosić i sprawdzić ile to będzie kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No my się nie zdecydowaliśmy samodzielnie czyscic komina. Myśle, ze znacznie lepiej zrobi to prawdziwy specjalista. W http://www.kominiarze-warszawa.pl/ maja specjalistow, ktorzy na pewno pomoga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie przesadzacie z tym, żeby do każdej pierdoły wołać fachowca. Jeżeli dostęp do komina jest dobry, nie ma zagrożenia upadkiem z dachu, ma się odpowiednia szczotkę, która kosztuje kilkanaście złotych i wystarcza do końca życia, to można przecież zrobić to samemu, o ile nie ma się dwóch lewych rąk. Jak myślicie ile fakultetów skończył kominiarz. Pozadrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zostawić czyszczenie domu specjalistom. Ciężko usuwalne zabrudzenia to tylko najmniejsze zmartwienie. Zawsze można uszkodzić komin lub go całkowicie zapchać i wtedy będzie problem. Jeżeli mieszkacie w Szczecinie lub okolicach to mogę wam polecić www.orell.pl Jest to sprawdzona firma kominiarska, która zajmuje się moim kominem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mi filozofia wsadzić szczotkę do komina i przeciągnąć kilka razy, ale jak jesteście nieudolni to placcie "fachowcom". Kanapki też można kupić już zrobione, przecież można się pociąć krojąc chleb. A temat założył debil by reklamować swoją firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie nie zabieram głosu w takich sprawach ale jednego się w życiu nauczyłem jak chcesz coś mieć dobrze zrobione a nie masz dwóch lewych rąk, to zrób to sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta pyta o ubrania do czyszczenia komina a osiołki piszą o kominiarzach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego typu zadanie lepiej powierzyć profesjonalistom. Niech oni zajmą się czyszczeniem komina - robienie tego na własną rękę może być niebezpieczne a przede wszystkim nieudane. Nigdy nie przeszło mi przez myśl robienie tego na własną rękę, w sprawie wszelkich usług kominiarskich zawsze zgłaszam się do http://kominiarztyburski.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollo

Może warto skonsultować się z doświadczonym kominiarzem? Tu macie namiar www.kominiarze-warszawa.pl/  U nas regularnie zajmują sie czyszczeniem przewodów kominowych i jestem z tej firmy bardzo zadowolony, 100% profesjonalizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×