Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dek@

Dla podszywa 2.

Polecane posty

Tysiąc razy lepiej brzmi po angielsku, ale że chyba masz z tym problemy to ci tłumaczenie od razu zarzucę, chociaż szkoda, że nie moje. :( ­ o wielki był triumf. Muszę to powiedzieć: OGROMNY SUKCES. Jest trudno przecenić me zadowolenie. Aperture Science Robimy, co musimy, bo możemy to zrobić. Dla dobra nas wszystkich. Oprócz tych, co zeszli. Bo nie warto żałować każdego błędu. Dopóki masz ciasto staraj się próbować. A gdy popracujesz Broń sprytną zbudujesz Dla ludzi, co są jeszcze tu. Wcale się nie złoszczę. I szczerze to mówię. Pomimo, że złamałeś mi serce... I zabiłeś mnie. Porwałeś na strzępy. I każdą część wrzuciłeś do ognia. I to bolało, bo tak się cieszyłam Twym szczęściem! A teraz te dane tworzą piękną linię. Skończyliśmy beta, wypuszczamy na czas. Dobrze, że spłonęłam. Zobacz, co nam to dało. Dla ludzi, co są jeszcze tu. Więc zostaw mnie, zostaw. I tak wolę tu pozostać. Może znajdziesz kogoś kto pomoże. Może Black Mesa? NIE, TO BYŁ ŻART. BEZ SZANS. Aha, to ciasto jest pyszne. Jest smaczne i wilgotne. Zobacz, jak gadam, choć pracę mam przed sobą. Cieszę się, gdy widzę, że nie jestem Tobą. Doświadczenia czekają. Badania mnie wzywają. Dla ludzi, co są jeszcze tu. I uwierz mi proszę, ja żyję. Eksperymentuję i żyję wciąż. Czuję się świetnie i żyję wciąż. Będziesz umierać, ja żyć będę wciąż. I kiedy umrzesz, ja żyć będę wciąż ŻYĆ WCIĄŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody politolog
SKARBIE PISZ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
no i już mi stoi znowu... ja pierrdolę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do duha :)
ostatnio stał ci w 1976 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duch cafe
w 1979 roku ośla fajo!!! w 1979!!! jak już piszesz to pisz poprawnie!!! 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość select * from
osz kurcze, chyba zbyt późno na takie teksty zaraz spróbuję podejść raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×