Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfrggg

Czy macie preferencje co do płci dziecka?

Polecane posty

Gość gfrggg

Witam, Mówi się że płeć niewazna, wazne aby było zdrowe. to oczywiste dla każdej matki, ale są panie ktore po cihcutku marzą o jednej płci i nie ma w tym nic złego. Jak jest z wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona Ja
marzę o hermafrodycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekająca na fasolkę...
Ja kiedyś zawsze mówiłam że chciałabym mieć chłopca ale teraz jak zaczynam starania o dzidziusia to naprawdę jest mi obojętne właśnie najważniejsze aby maleństwo było zdrowe i prawidłowo się rozwijało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa mielona 765123
chłopca to łatwo zrobić, z dziewczynką trzeba sie bardziej wysilić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzollanan z podlasie
gluoty gadasz, to czemy bab jest wie cej na swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninak
bab jest więcej bo: po pierwsze: umieralność noworodków-chłopców jest większa niż dziewczynek któe z reguły są silniejsze po drugie: kobiety żyją statystycznie dłużej od mężczyzn po trzecie: większość wpadek to dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grtty
czekam na drugie dziecko i chciałabym aby to byla córeczka..synka juz mamy....za ok 3 tyg dowiem sie jaka jest płeć maluszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhfdjvnfdvfd
Jeśli do zapłodnienia dojdzie w owulację to będzie chłopczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj,kawa mielona
bardzo sie mylisz twierdzac,ze o chlopca latwiej niz o dziewczynke... akurat wiem ,co mowie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa mielona 765123
to może się pochwal swoim doświadczeniem w tej dziedzinie bo jak narazie to tylko rzucasz hasłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelżbieta
W moim przypadku doszło do zapłodnienia w owulację i urodziła się dziewczynka, więc te teorie nie mają nic wspólnego z prawdą. Daty zapłodnienia jestem pewna i tego, że akurat miałam owulację również. Znajoma była mamą 2 synów i bardzo chciała mieć córkę. Bardzo długo przygotowywała się do ciąży, w którą zaszła pod okiem lekarza i mimo wszystko urodził się 3 syn. Nie da się zaplanować płci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelżbieta
Dodam tylko że jestem teraz w drugiej ciąży i jest mi zupełnie obojętne czy urodzę chłopca czy córkę. Może gdybym miała już syna, to marzyłabym o córce. Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ngfngngnvg
elżbieta pewnie ci się owulacja przesunęła albo po prostu miałas to szczeście lub nie ze zaliczasz sie do tego mniejszego odsetka kobiet ktorym plemnik splatal figla. kochanie się w owulacje daje 90% splodzenia chlopca, natomiast do 48 godzin przed daje 60% na dziewczynke. wpierwszym przypadku pozostaje te 10/5 a w drugim az 40%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tt78t8t87t
Ja bardzo chciałam synka. Jeszcze po USG które wykazało że noszę dziewczynkę, miałam nadzieję że to pomyłka. Jednak pomyłki nie było i mam córkę. No i teraz nie żałuję m.in. dzięki temu że mała nie ma wad naszej płci, których się obawiałam ;P (wiecie, mam siostrę która już jako parolatka spędzała całe godziny przed lustrem i chyba stąd mój uraz :D). Ale wychowuję córkę uniseks. Tym bardziej drażnią mnie wszechobecne uprzedzenia. Taki przykład: pytam kobietkę obsługującą klientów strzelnicy/jazdy na quadach/parku linowego i podobnych czy mają atrakcje dla najmłodszych dzieci a ona mi odpowiada że znajdzie się coś... dla mojego synka. Choć byłam bez dziecka, to ona z góry przyjęła że skoro pytam o zabawę dla dziecka w "parku przygody", to pewnie dla chłopca. No bo przecież dziewczynkom to kuchenki się kupuje. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaelżbieta
Akurat w cyklu, w którym zaszłam w ciążę byłam pewna i daty owulacji i daty zapłodnienia. Moja koleżanka byłą w tej samej sytuacji i właśnie przed paroma dniami urodziła córeczkę. Też słyszałam o tej teorii, ale akurat w moim przypadku się nie sprawdziła. Gdyby to było takie proste, to rodziłybyśmy (przynajmniej te z nas, które planują ciążę) na zamówienie konkretną płeć, a tak nie jest. Los jest przewrotny ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tt78t8t87t
Dodam że tak jak chciałam chłopca, to gdybym miała mieć drugie dziecko, to wolałabym chyba dziewczynkę. Nie wiem czy bogatsza w doświadczenia zniosłabym wychowywanie synka. Do chłopców przez pierwsze lata ich życia trzeba chyba mieć o wiele więcej cierpliwości: najpierw o wiele bardziej ostrożni, potem o wiele bardziej konfliktowi. Za to potem jest chyba łatwiej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×