Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MYSZKA,MI,I.K.I

ile macie kurtek na zime dla dzieci?

Polecane posty

Gość MYSZKA,MI,I.K.I

ja mam dwie -jedna na podworko i jedna na wyjazdy i przedszkola i zastanawiam sie czy to nie za mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam dla córki
5 w tym jeden kożuch, jeden zestaw ze spodniami narciarskimi, jedna grubsza, jedna cieńsza i jeden płaszczyk cieplejszy taki bardziej zimowy niż jesienny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aumniejesttak
3 zimowe, w tym 1 nowa kupila babcia, 2 od kolezanki 2 pary narciarskich kombinezonow (spodnie i kurtka), w tym 1 nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 . Jedną taką do zabawy na śniegu , jedną jak gdzieś idziemy , a jedną taką mega grubą w sporych mrozów . Dodatkowo 2 przejściówki i typowo na początki i końce zimy (teraz chodzi) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gluck:):)
3 2 puchowe, jedna cieplejsza z polarem w srodku,druga z samym puchem trzecia to taka typowa narciarska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ali facet
mysle ze dwie to troche malo -zalózmy ze dzieciak w przedszkolu ja zbrudzi ,a bedziesz musiala znim pojechac np.do sklepu ?tej z podworka raczej nie ubierzesz.Mysle ,ze jeszcze jedna by sie sprzydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też myślę, że przedszkolak albo starsze dziecko potrzebuje trzech kurtek na zimę, ale moje dziecko jest jeszcze małe i myślę że dwie wystarczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livien
Poszukuje kombinezonu na 110-116 dla dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uratka
W tym momencie mam dla córki trzy kurtki, w tym dwie kupione w sklepie kolorowemarzenia. Przecenili kurtki mariquita, więc po prostu wykorzystałam okazję ;-) Fajnie, że sklepy w sieci robią wyprzedaże jeszcze przed sezonem. Przynajmniej można zaoszczędzić godziwe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jestem nietutejsza bo moje dziecko, ma 2 kurtki i to z tamtego roku, w tym nie kupowałam. Kupiłam w tamtym roku ciut większe, w tym kombinezon który okazał się jak ze starszego brata, teraz jest w sam raz, i jedną pare ocieplanych butów zimowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamcoryyyyyyyyyyyyyyy
moja ma 4,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma jedną kurtkę z zeszłego roku, 2 mu kupiłam w tym (z czego jedna będzie jeszcze w przyszłym roku dobra) plus jedną u dziadków i kombinezon na sanki. Ale u nas jest taki problem,że jak idziemy na plac zabaw do parku,gdzie wszystkie przeszkody, domki i drabinki są drewniane,to ciuchy nadają się do prania-a chodzimy średnio raz w tygodniu. Do tego szaleństwo w śniegu (jak już spadnie),więc muszę mieć na zmianę. Mój uwielbia zabawy na świeżym powietrzu i teraz właśnie szaleje sobie z dziadkiem w ogrodzie i wszystko będzie do prania,bo zjeżdża ze zjeżdżalni,a trawa pokryta cienką warstwą śniegu,a pod spodem lekko zmarznięte błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka jedna Ola
Ja mam 3kurtki + jedną za dużą i kombinezon narciarski. Ale jakbym nie dostała nieoczekiwanie od koleżanki to miałabym 1 kurtkę i kombinezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej małej kupuję rzeczy na stronie allinside.pl. Kurteczkę na zimę i wiosnę również kupiłam na tej stronie, jestem bardzo zadowolona ze swych zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zwykle dwie. Jedna jest do przedszkola, druga do biegania po podwórku (mieszkamy pod miastem). Dziecko ma 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×