Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keysy2121

skurcze braxtona hicksa

Polecane posty

ja sie e odczuwa? to takie twardniecie brzucha na pare minut moze krocej? jestem w 24 tyg i odczuwam cos takiego coraz czesciej i zastanawiam sie czy to to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamam amlinkiii
tak. ja tak mialam. ale brzuch zaczal mi twardniec ok. 30 tyg. ciazy. bralam asmag i bylam na patalogii ciazy . chyba tydz. bylam w szpitalu. i coerke uerodzilam prawie 3 tyg. przed terminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiez co to moze mi pomozesz bo na ostatnie wizycie moja pani doktor na badaniu stwierdzila ostre skrocenie sie szyki ale zrobila usg i ze niby wszystko ok... ale ja jej nie ufam tym bardzie ze teraz coraz czesciej czuje takie skurcze... czy to mozliwe ze przy badaniu wyszo je inaczej a przy usg inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i kazala mi kupic na to magb6? ale mam witaminy zarowno i magnez i b6 tam jest to czy jest sens kupowac kolejne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamam amlinkiii
jesli chodzi o skerocona szyjke.Nie pomoge bo nie mialam z tym problemow. aha beralam nospe i asmag - bylo to magnez i potas. to sa przedwczsne skurcze perzepowiadajace. nie chce mi sie szukac.wypisu ze szpitala jak lezalam na patologii ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przy pierwszej ciazy zaczelam miec te skurcze tak jakos jak Ty, a przy drugim dziecku wczesniej. Dzieci urodzilam w terminie wszystko bylo okej. Nie bralam zadnych dodatkowych lekow, tylko witaminy. Nie mozna jednak sie kierowac tylko doswiadczeniami innych, kazda kobieta przechodzi ciaze inaczej. Najlepiej sie skoxsultowac z innym lekarzem jesli masz watpliwosci. Powodzenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Trudno powiedzieć- ja 2 razy z tymi skurczami na patologi leżałam -w 21 i 25tc. Tyle,że nic się nie dzialo-szyjka utrzymana,a moja koleżanka miała rozwarcie na 2 palce. Musicie obserwować. Niby macica cwiczy i jesli jest ich max 10 dziennie jest ok. Mnie sie ciagle to zdarza-a juz przy seksie mam na bank-jutro ide na kontrole-mam nadz.że jest ok. Aha-kup ten magnez i no-spe. Ja miałam przez m-c 4 kroplowki,jadlam po 5-6 tabletek dziennie (sugerowane 4) i oznaczyłam sobie magnez we krwi- mam 8 czegośtam a norma jest 7-11. Po takich dawkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ciazy ale wciaz kobieta
czyli za malo magnezu. no to moze byc bo nawet mnie zaczely surcze w lydke lapac czego nigdy nie mialam... no a wlasnie naczescie zauwazam to przy sexie szczegolnie przy pieszczotach piersi ze robi sie twardy jak kamien. wiec chyba lepiej zezygnwac z takich pieszczot prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsza to jest chyba intuicja matki. Jesli lekarz mowi Ci ze jest okej a Ty czujesz inaczej, to nie daj sie zbyc. Idz najlepiej do innego lekarza i powiedz jakie masz obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez chyba musze zrobic b przyv tej learce mam wrazenie ze jakbym jej 100 na sto polozyla to by byla bardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tam,oj tam;-)
Ja przed seksem no-spe biore. Ostatnio na wizycie pytalam lekarza czy możemy,powiedzial ze tak. No,ale ja to bym najchetniej ciagle to robiła,wiec się ograniczam bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To idz od razu do innego lekarza. Poszukaj na forum w swoim miescie dobrego poloznika. Jak lekarz jest przekupny, to nie moze byc dobry. Tez takiego mialam, na poczatku wydawal sie bardzo mna zainteresowany a potem wyszlo szydlo... Tylko kasa sie liczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam witam w klubie... myslalam ze to tylko ja popadlam jakas erotyczna manie... tak z 3 razy dziennie to by bylo super.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paranoidalnam87 mam nadziee ze uad mi sie na piatek dstac do moejgo starego lekarza. 50 km do niego pojade ale przynajmnie bede spokojna. tu gdzie teraz mieszkam to wogole sluzba zdrowia sie zatrzymala na etapie prl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×