Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JamesNewton

Do ludzi na etatach za grosze

Polecane posty

Pytanko jest takie. Czy nie stac was na wiecej niz tylko tyranie za grosze dla kogos innego. Pytanie oczywiscie kieruje do tych ludzi ktorzy pracuja za minimalna krajowa lub odrobine wiecej po 8 czt 9 godzin dziennie i ciagle narzekajacych jak to w kraju jest zle. CZEMU NIE STARACIE SIE ZMIENIC SWOJEGO ZYCIA TYLKO ZADOWALACIE SIE TAKA WEGETACJA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatwo mówić...
Myślę, że większość ludzi próbuje zmienić swoje życie ale to i tak nie owocuje. Robią dodatkowe kierunki studiów, uczą się języków, szukają innych prac, ale co z tego jak nikt się do nich nie odzywa. Przecież wiadome jest to, że każdy chciałby dobrze zarabiać, a jeszcze robić to co lubi. Ja tak samo, i staram się jak mogę coś zmienić, ale co z tego jak nie ma nawet żadnego telefonu w sprawie pracy, a ogłoszenia w internecie na portalach są ciągle te same cyklicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Myślę, że większość ludzi próbuje zmienić swoje życie ale to i tak nie owocuje. Robią dodatkowe kierunki studiów, uczą się języków, szukają innych prac, ale co z tego jak nikt się do nich nie odzywa.' xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Ale to absolutnie nie tędy droga!!! Przecież całe mnóstwo ludzi robi dokładnie to samo: robią dodatkowe kierunki studiów, uczą się języków, szukają innych prac itd. Czyli, konkurencja na rynku jest wciąż ogromna i w ten sposób raczej niemożliwe jest znalezienie drogi do "... dobrze zarabiać, a jeszcze robić to co lubi." Jeden bardzo mądry człowiek kiedyś powiedział - JEŚLI CHCESZ MIEĆ TO CO MAJĄ NIELICZNI - MUSISZ ROBIĆ TO CO ROBIĄ NIELICZNI. A ci kto " dobrze zarabiają, a jeszcze robią to co lubią" NIE "Robią dodatkowe kierunki studiów, uczą się języków, szukają innych prac"!!! Jak chcesz, to mogę przedstawić Ci inny plan dojścia do wolności finansowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"być bogaty, mieć dochód pasywny, emeryturę" to nie cuda na kiju, tylko realia u niektórych ludzi. MLM nie jest jedyną drogą do tego, ale chyba jednak najłatwiejszą i najprostszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak sobie myślę że to kolejna agitka MLM. Zaraz wyskoczy z propozycją jak możesz być bogaty, mieć dochód pasywny, emeryturę i inne cuda na kiju " A moze zamiast trollowac napiszesz jak twoim zdaniem dojsc do niezaleznosci finansowej i w koncu wyrwac sie z tego wyscigu szczurow. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
No!!!, a nie mówiłem ? :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
no na przykład sprzedawanie super pomysłów po złotówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz dobrą zdolność kredytową, to możesz wziąć kredyt hipoteczny i kupić jakąś czy jakieś nieruchomości i oddać pod wynajem. Będzie to dochód pasywny z którego będziesz żyć i wówczas możesz robić to co lubisz! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz wystarczająco kasy, to możesz kupić od kogoś prawa autorskie na jakieś utwory literackie, muzyczne czy jakieś inne, które są popularne i często ponownie wydawane. Mogą też być wynalazki, odkrycia czy inna własność intelektualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz też opracować jakiś naprawdę wyjątkowy pomysł na biznes i jego zrealizować. Jeśli zbudujesz ten biznes w odpowiedni sposób, to będziesz miał pieniądze i wolny czas na zajęcie się swoim hobby, czy czym tam sobie jeszcze wymarzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
albo wciskać tabletki staruszkom na bazarze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli jesteś dobry w internecie, to możesz stworzyć jakiś wartościowy wirtualny produkt, zrobić odpowiednią stronę i zarabiać na automatycznej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po nowym roku może też się pojawić ograniczona oferta wg której możesz zostać posiadaczem małej prywatnej elektrowni i żyć z tego, ze twoje sąsiedzi będą korzystać z twojego prądu. Każdy z tego nie skorzysta, ale jeśli będziesz trzymać ze mną, to masz szans się załapać!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdgg
ludzie którzy pracują za gorsze raczej nie mają zdolnosci kredytowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
"Każdy z tego nie skorzysta, ale jeśli będziesz trzymać ze mną, to masz szans się załapać!!!" hahahaha, nie no posram się zaraz ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżennifer
patrzac z drugiej strony.....pieniadz to nie wszystko,lepiej platna praca wiaze sie z mniej czasu z rodzina,zycie jest tylko jedno i ja wybralam druga opcje i jestem szczesliwa,,,,,zreszta nie chce mi sie z toba karierowiczu dyskutowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"lepiej platna praca wiaze sie z mniej czasu z rodzina" xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Właśnie że nie koniecznie. Cała idea dochodu pasywnego polega właśnie na tym, żeby mieć pieniądze i jednocześnie mieć czas dla bliskich! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dżennifer - ale tu nie chodzi o to zeby pracowac w pocie czoła caly dzien, zarabiac kupe kasy i nie miec czasu dla siebei ani rodziny. Chodzi o to zeby miec duuuzo pieniedzy i duuuuzo czasu dla siebie i rodziny. Widze ze zostalas wychowana jak kazdy, tzn Wiecej pieniedzy = ciezka praca po 12 godzin dziennie. Nie tedy droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
co najmniej tak dużo jak ty i uo jezuuuu, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
"Widze ze zostalas wychowana jak kazdy, tzn Wiecej pieniedzy = ciezka praca po 12 godzin dziennie. Nie tedy droga." No nie tędy, nie tędy. A to oszukać dziadka i wcisnąć mu tabletki. A to naciągnąć na Intway,a to sprzedać pomysł z książki dla idiotów za złotówkę, prawda ? To jest dopiero sukces :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeswirowałem i bede upikował wszystkie tematy. A wiec Upik. Od razu uprzedzam z na zaczepki trolli nie odpowiadam. Wiec darujcie sobie frajerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×