Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobieta z potrzebami

Mam ochotę na sex i chce o tym porozmawiać :P

Polecane posty

Gość rafael30
kobieta z potrzebami lubisz sexowna bielizne, ponczoszki z pasem, szpilki, przeswitujace koszulki itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafael30
kobieta z potrzebami jestem zdecydowany zeby zrobic Ci dobrze napisz tylko gdzie i o ktorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_brunet spódnica, szpilki, koszula, włosy związane w kucyk więc można ciągnąć do bólu, dusić, podgryzać mmmm, widzę że tu żaden Pan nie preferuje tego typu zabawy. Złamać, przytrzymać, przycisnąć i wedrzeć się do środka bez zbędnych igraszek i uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony_brunet Nie lubię zbędnych zabaw, miziania, głaskania, ma być ostro i konkretnie, a potem ma się ubrać i wyjść . W trakcie mnie "bić", przycisnąć, złapać, przytrzymać, rządzić mną i moim ciałem do tego mówić sprośne rzeczy do ucha mmmmm. Tego potrzebuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafael30
kobieta z potrzebami, pewnie ze przyjechalbym ponad 100 km do nieznajomej laski - tym bardziej - wiekszy dreszczyk emocji podniecenia- wuruchalbym Cie tak ze bys prosila o jeszcze. Wypiescilbym twoje cialo i wdzieki a pozniej zabralbym sie do ostrej ich obrobki, wydymam Cie w cipke i pupke liczac ze na koniec zrobisz mi mega loda, a moje soczki znajda sie na Twoich cyckach i bedziesz je rozsmarowywala po calym ciele az cala bedziesz lsnic od nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_3city
Tak tylko napisac.. Wolalbym podejsc do ciebie jak siedzisz przy biurku, zlapac za kucyk, szarpnac do tylu glowe. Patrzac w twe zdziwione oczy, podniesc do gory, polozyc plasko na blacie. Poderwac spodniczke, rozerwac majtki... Sprawdzic brutalnie ktora dziureczka jest bardziej ciasna... Cd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on_3city jakoś wizja nr 2 bardziej mnie przekonuje, twoja jest ciekawa ale bardzo delikatna, lecz to pociągnięcie za kucyk mmmmm. Twoja wersja kojarzy mi się z bardziej delikatnym sexem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_3city
Delikatnie, to sie trzyma kucyk, jak zawija sie go do okola dloni, tuz przy skorze glowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_3city
Tak samo delikatnie sie za niego podnosi, kladzie na blacie i przytrzymuje bys za bardzo sie nie szarpala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_3city
Palec do ust... Nie za dobrze... Nasliniony, nie bedzie juz tak delikatnie sprawdzal anusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×