Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wod

samotność

Polecane posty

Gość wod

Witajcie, mam 27 lat miałam wypadek 4 miesiące temu przeszłam operację kręgosłupa nie byłam zdolna do pracy ok 3 miesiąca teraz jak chciałam wracać do pracy mój pracodawca oznajmił mi ze nie ma dla mnie etatu. siedze w domu przed kompem i wysyłam cv i ciągle nic chciałam wrócić do pracy i zapomnieć o tym horrorze który zgotował mi los lecz ciągle nie mogę. Po nad to od paru tygodni zaczełam sie spotykać z moim byłym facetem na początku było dobrze moje uczucie sie odnowiło a i on trochę się zmienił, teraz czekam aż na pisze zadzwoni itp właśnie czekam aż w końcu sama pisze i mam tylko odpowiedz, nic od siebie nie wiem czy moje życie ma teraz jakiś sens moja pewność siebie jaką miałam kiedyś teraz nie istnieje. Mieszkam z mamą i rodzeństwem oni są w porządku wspierają mnie i są ze mną. Ale chciałabym w końcu zacząć żyć na własny rachunek z tą drugą połówką... ale chyba nie jest mi to pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez samotna albo i nie
ja mam 28 lat i tez meiszkam z rodziną, pracy nie mam ani faceta, nie ty jedna masz takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×