Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kochana126

Jakie mieszkanie??

Polecane posty

Gość gość
Wkrótce w sprzedaży będą mieszkania na osiedlu Bliska Wola, ciekawe miejsce według mnie, ale nie wiem które wybrać i gdzie będzie wygodniej ..może na Lewandowie...teraz rabat 15% jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannka j.
Warto skorzystać z takiego rabatu, widziałam te mieszkanka, bardzo mi się podobają, lokalizacja też jest bardzo ciekawa. Warto przejść się do developera i dopytać o szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linnka5
Oba osiedla są ładne, wybór należy do Ciebie. Ale uważam, że z takiej promocji też warto skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaMari
jeśli dla młodego małżeństwa, to lepiej tanie http://www.byckobieta.pl/2,9735,1,czy-warto-kupic-mieszkanie-w-wielkiej-plycie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atramaa
Wejdźcie na stronę http://www.jwconstruction.pl/ ten deweloper ma świetne inwestycje, cały czas powstają nowe, warto je zobaczyć, a i rabaty też są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gesca
Widziałam, że ten deweloper wykańcza mieszkania pod klucz, cena też wydaje się rozsądna ok. 370 zł za m2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam na ich stronce, że na osiedlu Lewandów Park mieszkania 2 i 3 pokojowe wykończone pod klucz sprzedawane były w promocyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały czas na stronce jest informacja dotycząca weekendowych wyprzedaży mieszkań pod klucz.Warto się przejść i dowiedzieć więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakrycznie mieszkacie
ja też nie mam dzieci i nigdy przenigdy nie kupiłabym mieszkania 35 metrowego:/ przecież to jakaś kpina:/ chcę mieć dziecko i mieszkanie jakie kupiliśmy to równe 60 metrów, nie wyobrażam sobie mieć mniejszego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupiliśmy mieszkanie 72 metrowe, mniejsze nie wchodziło w grę. Moja siostra kupiła mieszkanie od JWC na Woli, ale teraz widziałyśmy, że super promocję są na Zielonej Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JWC znow spamuje, bo sie kiepskie mieszkania na zadupiu nie sprzedaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Informuje jak już, po to jest ten wątek. I nie JWC, a klienci. Czy nazwa tego developera jest jakimś tematem tabu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mamy jeszcze dzieci, jesteśmy rok po ślubie i kupiliśmy mieszkanie 36 m 2. Ma duży pokój z balkonem, osobną kuchnię i łazienkę. Osobiście mi się podoba takie rozwiązanie bo mamy mały czynsz i wzięliśmy niewielki kredyt. W planach mamy za kilka lat kupno większego mieszkania, a to mieszkanie wynajmiemy. Teraz wynajmowaliśmy mieszkanie o takim samym metrażu i wcale nie mieszkało się źle . Obecnie są takie rozwiązania , chociażby w umeblowaniu że można w takim malutkim mieszkanku wszystko ogarnąć jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościwita
Oczywiscie najwazniejsza jest wysokosc (a w zasadzie niskosc opłat:) ) no i także ogólne warunki mieszkaniowe. Jeśli stać Was na wykończenie mieszkania pod klucz, to nie radze kupować "ruiny" gdzie wszystko jest do wymiany, a lepiej już zakupić takie z rynku pierwotnego - tutaj jest znacznie nizszy czynsz, niższa opłata notarialna i praktycznie calkowity brak ryzyka zadłużenia mieszkania przez poprzedniego właściciela. Ale teraz do sedna:) Myśle, że 2 pokoje to jednak minimum dla małżeństwa rozwojowego, a metraż? Im mniejszy tym mniejsze opłaty. My na poczatku mieszkaliśmy w wynajmowanej kawalerce o metrażu 35 m2, zaś teraz jestesmy na 57 metrach - 2 pokoje. Osobiscie wolalabym 2 pokojowe o metrazu 45, a na 57 spokojnie moglyby byc 3 pokoje. Ale jest jak jest:) Przy dwoch pokojach odradzam aneks kuchenny!! No oczywiscie idelanie byloby miec 3 pokoje. Ja żałuje,ze nie szukalismy dluzej jakiejs cenowej okazji. Zaraz bedziemy mieli pierwsze dziecko, chcialabym w przeciagu 5 lat miec drugie ale na dwoch pokojach to troszke ciasno. Mówiło sie,ze "na poczatek" dobre 2 pokoje... ale ten "poczatek" czesto trwa wiele lat albo i wieki:) A jak juz sie ma kredyt to nie tak latwo po prostu wymienic na wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościwita
Oczywiscie najwazniejsza jest wysokosc (a w zasadzie niskosc opłat:) ) no i także ogólne warunki mieszkaniowe. Jeśli stać Was na wykończenie mieszkania pod klucz, to nie radze kupować "ruiny" gdzie wszystko jest do wymiany, a lepiej już zakupić takie z rynku pierwotnego - tutaj jest znacznie nizszy czynsz, niższa opłata notarialna i praktycznie calkowity brak ryzyka zadłużenia mieszkania przez poprzedniego właściciela. Ale teraz do sedna:) Myśle, że 2 pokoje to jednak minimum dla małżeństwa rozwojowego, a metraż? Im mniejszy tym mniejsze opłaty. My na poczatku mieszkaliśmy w wynajmowanej kawalerce o metrażu 35 m2, zaś teraz jestesmy na 57 metrach - 2 pokoje. Osobiscie wolalabym 2 pokojowe o metrazu 45, a na 57 spokojnie moglyby byc 3 pokoje. Ale jest jak jest:) Przy dwoch pokojach odradzam aneks kuchenny!! No oczywiscie idelanie byloby miec 3 pokoje. Ja żałuje,ze nie szukalismy dluzej jakiejs cenowej okazji. Zaraz bedziemy mieli pierwsze dziecko, chcialabym w przeciagu 5 lat miec drugie ale na dwoch pokojach to troszke ciasno. Mówiło sie,ze "na poczatek" dobre 2 pokoje... ale ten "poczatek" czesto trwa wiele lat albo i wieki:) A jak juz sie ma kredyt to nie tak latwo po prostu wymienic na wieksze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 metrow i dwa pokoje to klitki straszne, 45 to jeszcze tak sobie nawet. Moim zdaniem dwa pokoje powinny miec przynajmniej z 50 metrow, sama mam kawalerke o tym metrazu i jest fajnie, przestronnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onett
Zawsze twierdziłam, że najlepsze to takie mieszkanie, które ma nie mniej jak 3 pokoje. Moja siostra kupiła 2 pokojowe i tez jest zadowolona. A jeszcze chyba jest promocja mieszkań po 220 tys u JWC na Białołęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Białołece są też i trzypokojowe mieszkania z promocyjnej cenie, ale to już trzeba się przejść do biura sprzedaży JWC po więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciała co najmniej z dwoma pokojami, no i tak min 40 metrów, ale nie wiem czy mnie będzie na to stać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Program dofinansowania MDM to dobre rozwiązanie. Ja dostałem całkiem sporą dopłatę, co umożliwiło i przyspieszyło wszystkie sprawy i formalności związane z kredytem i kupnem. Na ich stronie wszystko jest dobrze i klarownie przedstawione: http://mieszkaniedlamlodych.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli kupujecie lub sprzedajecie mieszkanie to nie zapomnijcie udać się do notariusza i tam podpisać umowę sprzedaży. Polecam wam www.sosnowiecnotariusz.pl z Sosnowca. Jest to profesjonalna kancelaria notarialna, która jest godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bym chciała zamieszkać nad morzem, widziałam nawet bardzo ładne osiedle atala z mieszkaniami z widokiem na zatokę, nawet mnie cena nie przeraziła, wcale nie jest wyższa niż w innych lokalizacjach w Trójmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Obecnie bez większego problemu każdy z nas ma dostęp do produkcji filmowych i serialowych z całego świata. Dzięki temu możemy oglądać na szklanym ekranie naszego telewizora nie tylko różnorodne historie filmowe, ale również stylizacje wnętrz, które realizowane są w różnych odsłonach.http://kinteractive.pl/mieszkanie-w-amerykanskim-stylu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimki8

My kupowaliśmy mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomosci (abc dom), bo wtedy sprawa jest pewniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimki8

My kupowaliśmy mieszkanie za pośrednictwem biura nieruchomosci (abc dom), bo wtedy sprawa jest pewniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moze pomozesz ? Dobro wrac

https://zrzutka.pl/a-co-jesli-podroza-zycia-jest-samo-zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×