Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MAGDA_______

Jutro świętuje Halloween :-))

Polecane posty

Jutro w UK będę obchodzić Święto Halloween. Moje dzieci są bardzo szczęśliwe. Jak tam przygotowujecie się do Święta Halloween? Macie już jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytttutu
tak przygotowuje wyobraź sobie, że ide na groby moich bliskich, a ty w jaki sposób okazujesz im szacunek w ich święto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uytttutu
przez reszte zycia a w szczególności w dniu ich święta! a przez reszte roku to sobie można iśc na impreze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqweqwewe
uytttutu0 tylko halloween nie jest 1 lisopada... Ja zrobię dynię i obejrzymy horror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rura bzdura
ja pierdole co za kretyństwo, halloween światowcy sie znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uytttutu robisz to co uważasz. Ja będę obchodzić Halloween. Mieszkam w obcym państwie i szanuje jego kulturę. Bliskich będę wspominała 1 listopada;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo słoneczko
Jutro to ja w zaciszu domowym spędzę halloween, ale w piątek 2 listopada mam imprezę, przebieraną i podobno bardzo dopracowaną - wywoływanie duchów, czary - mary itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm1234
lubię halloween i nie ma nic złego z tego jak ktoś obchodzi owe święto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo! widać nowoczesna mądra Dziewczyna. swiat jest dla żywych i trzeba się bawić. a nie smęcic i smród zniczami wszedzie robić podobnie zatruwać środowisko i zajmować miejsce cmentarzami . przeżytek dla oszołomów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku niestety nie szykuje mi się żadna impreza halloweenowa, więc nie wpiszę się w zachodnie trendy kulturowe. Impreza jak każda inna - można obchodzić, jest fajnie, klimatycznie - dynie i przebieranki, ale przebieraną imprezę można zrobić też bez okazji w środku roku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałam, żeby pierwsze Halloween mojej córeczki było wyjątkowe i wynajęłam agencję Endorfins (endorfins.pl). Świetnie zorganizowali całą imprezę. Było straszno- śmiesznie i dzieciaczki były zachwycone. Moja córa jeszcze przez kilka kolejnych tygodni przeżywała tą imprezę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna opcja :) ktoś kto ma szalone pomysły na codzień będzie najlepiej potrafił zając czas dzieciom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×