Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cappucino_bez_cukru

Meble do kuchni - podobają się wa? Ktore wybrac?

Polecane posty

Planuję urządzenie kuchni i zastanawiam się nad meblami, ale nie moge sie zdecydowac. co o nich sądzicie? Podobają wam sie? A) Ta? - Drewno w kolorze czekoladowego brązu, jasne blaty i szkło (podobają mi sie tu te aluminiowe uchwyty - podkreslają geometryczne linie) http://www.atlas-kuchnie.com.pl/pl/oferta/JOWITA/ B) czy ta: Głównie biel, w połaczeniu z wyspa w cieplym kolorze http://www.atlas-kuchnie.com.pl/pl/oferta/PATRYCJA_CZARNA/ Dziewczyny, jak uwazacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię herbaty
wszystko zależy od tego czy pomieszczenie jest duże i jasne I czy np to kuchnia otwarta, wtedy musi współgrać z reszta pomieszczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo lubię herbaty
błyszczące fronty są super, do kuchni, gdzie się pije poranną kawę tylko :0 Do kuchni używanej codziennie normalnie przez rodzinę - masakra paluchów i mazów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałabym brązowe. Ze względu na funkcjonalność - łatwiej je utrzymać w czystości. Wszystko zależy komu ma służyć kuchnia. Jeżeli np. Masz małe dzieci które ciapią to białe meble będą na okrągło ociapane.. Zależy jak komu pasuje. Mi bardziej podobają się ciepłe kolory. Miałam kiedyś w kuchni białe meble i kuchnia sprawiała wrażenie trupiarni - blado, zimno, smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybrałabym brązowe. Ze względu na funkcjonalność - łatwo je utrzymać w czystości. Wszystko zależy komu ma służyć kuchnia. Jeżeli np. Masz małe dzieci które ciapią to białe meble będą na okrągło ociapane.. Zależy jak komu pasuje. Mi bardziej podobają się ciepłe kolory. Miałam kiedyś w kuchni białe meble i kuchnia sprawiała wrażenie trupiarni - blado, zimno, smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i w pokoju, i w kuchni meble z frontami z hartowanego, czarnego szkła. I napiszę Ci jedno- są przepiękne i robią wrażenie, ale jak nie lubisz sprzątać/ planujesz dużą rodzinę to od razu zapomnij. Bo ja chyba niedługo kurde nawet kotom łapcie pozakładam- raz wskoczą na meble i już ślady:( Strasznie się kurzą + zostawianie śladów po dotknięciu ręka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_kkk
obie mi sie podobaja, w ogole jak weszla na tą stronę Atlas Kuchnie to zachwyciłam sie wszystkimi:) Byłam jakiś czas temu w ich salonie, te meble na zywo prezentują się jeszcze lepiej niż na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretne obcasy nie wchodzą
obydwie są wstrętne. Takie wnętrza są dobre do jakiegoś laboratorium, a nie do domu ,zwłaszcza kuchni. Jeszcze zrozumiem jakiś gabinet, gdzie treba sie skupić na pracy. Ale kuchnia? serce domu? miejsce gdzie wszyscy sie zbierają, najcieplejsze w całym domu? Jak sobie siebie w tej kuchni wyobrażasz - bo ja czułabym się obco. Nie pasowałabym. chyba, że w żakiecie i we włosach w koczek na czubku głowy no i okularki. Bo na pewno nie w luznej domowej sukience. Kuchnia jedna i druga wieje chłodem i nie jest przytulna. Lecz jesli Tobie sie podoba, to prosze bardzo. dodam, że wyspa naprawde jest swietnym rozwiazaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomidorówka_
Zależy kto co lubi, gusta są różne. Niektórzy lubią nowoczesny styl, minimalizm, inni przytulne, cieple kuchnie w stylu "Domku na prerii". Jak to się mówi, o gustach sie nie dyskutuje:) mi się podobają . dodam, że odpowiednie dodatki mogą bardzo ocieplić nawet zimną z pozoru kuchnie i uczynić ciekawą kompozycję. Ważne są też kolory ścian, gadżety w stylu wieszaczków, akcesoriów kuchennych, kwiatów itp. ta czerwona do której link wkleiła "kuuchnia" chyba by mnie przytłaczała i po miesiącu by mi się znudziła. Kolory musza być bardziej uniwersalne. Ja tez bym wybrała tą pierwszą, choć z kolei druga ma bardzo ciekawy okap. Z tej strony Atlas Kuchnie bardzo mi się podoba ta http://www.atlas-kuchnie.com.pl/pl/oferta/AGATA/, choć wszystkie kuchnie tej formy są piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie i wyłącznie
te drugie- nie są tak przytłaczające jak te ciemne jak trumna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość befgbg
cie huj nie bierz psa do domu wez lepiej ta pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meble fajne, do dużej kuchni będą pasować. Mi najbardziej przypadły do gustu te z 1linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdfjvd
kobieta, połowa kobiet powie, ze woli 1, druga, że 2. ma sie Tobie podobać. Mnie bardziej 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja droga – meble się mają podobać TOBIE, ewentualnie jeszcze mężowi ;) Jak myśmy brali kuchnie z moim TŻ to w końcu po wielu wizytach zdecydowaliśmy się na model z Euro-Kuchni z Białej Podlaskiej. Tak wiec czasem warto pogrymasić bo trafi się w końcu ten wymarzony zestaw mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuchnię można urozmaicić ponosząc nie duży koszt. Jednakże istotne jest by pamiętać, że ma ona nam służyć na lata, wykonujemy tam codzienne obowiązki, więc do aranżacji wnętrza podejdźmy nie tylko w sposób "ekonomiczny", ale również racjonalny. Ale jak to zrobić? WFM KUCHNIE to grupa specjalistów, która od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz. W swoich"rękach" nie tylko skupia doświadczenie, ale również innowacyjne techniki, profesjonalizm, indywidualne podejście do Klienta. Zapraszamy do naszych salonów, które mieszczą się w miastach w całej Polsce. WFM KUCHNIE http://www.wfm-kuchnie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem problem, żeby wybrać meble do laboratorium, może wy coś mi doradzicie? Znalazłem ciekawą ofertę przeznaczoną bezpośrednio do laboratoriów na www.dcd-lab.pl, nie wiem tylko, jakie meble wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×