Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bestia_25lat

Mój chłop nie proponuje spotkań

Polecane posty

Gość Bestia_25lat

Powiedzcie, jak mam się zachować wobec mojego chłopa (ka) :) Przyzwyczaił się że JA proponuję ciągle spotkania. Gdy zadzwonił powiedział raz że ma nadzieję że kiedyś się spotkamy, ale to nie byla konkretna propozycja. Nastepnego dnia dzwonił i juz nic na ten temat nie mówił. Nie widzimy się już 2tygodnie. Czekać na KONKRET?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzicie się już 2 tygodnie ? hmmm To zależy czy to związek na odległość czy nie. Jak na odległość to może się jemu po prostu nie chce tłuc pociągiem kilka godzin w te i wewte. Natomiast jeżeli mieszkacie niedaleko, lub względnie blisko, wtedy masz problem. Nie wychodź z żadną propozycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia_25lat
hmmm on w tym czasie byl zagranicą, stąd taka przerwa. To nie jest na odległość ale nie mieszkamy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia_25lat
Żaba, Pańszczyznę odrabia jak się widzimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie ma się czym martwić. :) Raczej nie jest to początek końca. Po prostu niech raz sam coś zaproponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia_25lat
Mam wrażenie że trochę mu zabrałam testosteronu tym ciągłym proponowaniem spotkań, facet poczuł się jak dama i sam nie proponuje, pewnie czeka az ja to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz innego
jebusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia_25lat
oj, pięknie się popisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu pokazywałaś jemu cały czas, że nie musi nic robić a i tak będzie. :) Niestety o takich rzeczach trzeba myśleć wcześniej, teraz chłopa będzie ciężej wychować. W każdym razie wiesz w czym sęk. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia_25lat
Czasem trzeba się poświęcić dla jego dobra, nie mogę pozwolić żeby zepsuł się zupełnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek muchomorka
Czy nie prościej byłoby porozmawiać z nim? Może wyrazić pretensję, że tyle już się nie widzieliście i poinformować dziada, że tęsknisz. Co by było gdybyś to Ty powiedziała "mam nadzieję, że niedługo się spotkamy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia_25lat
Byłoby to co zawsze, czyli doczekał się JAK ZWYKLE mojej inicjatywy. Awantury niestety na chłopów nie działają. Potem uciekają przed babami łajzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worek muchomorka
Więc myślisz, że jeśli odpowiednio długo go przetrzymasz to sam zaproponuje spotkanie. Pytanie w takim razie ile można czekać. Chociaż faktycznie błąd popełniłaś dużo wcześniej i teraz ciężko będzie to odkręcić, ale życzę dużo cierpliwości i wytrwałości w postaniwieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bestia_25lat
Dzięki! Dam radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prozazycia!!
o czyms podobnym jeszcze nie slyszalam, zeby tylko kobieta proponowala spotkania. pytanie- ile wy razem jestescie? rozumiem, sam poczatek. ale potem to po prostu sie rozmawia i wszystko wychodzi naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy zwiazek to
sporadyczny zwiazek - wszyscy sa sczesliwi.. naprade co za duzo to nie zdrowo1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×