Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marionetkowa1909

Gdzie kupić dobre dodatki do samochodu??

Polecane posty

Gość masuntwo
A gdzie można nabyć te akcesoria forda? Trzeba tylko online czy u dealera też można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacimakim
Najlepiej to własnie zapytac na miejscu, u dealera forda. Ja tak kupowałem te akcesoria z ich strony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amek
To zależy jeszcze jakie, jeżeli mówimy tutaj o wycieraczkach samochodowych to ja jestem zdecydowanie za tym abyś również sprawdził ofertę producenta Dipp, który ma modele praktycznie do każdego auta. Do tego bardzo fajnie wykonane, dobrze przylegają do szyby jednocześnie usuwając całą wodę z jej powierzchni. Jeśli nie chcesz przepłacać za markę to z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to najlepsza alternatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karwy
Szukam dobrych żarówek H1 do mojego Opla. Na stronie https://jaka-zarowka.pl/ - polecają Philips NighTVision - ma ktoś z Was takie? Możecie coś o nich powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne dodatki do samochodu możecie znaleźć w ofercie firmy www.stopolgroup.pl Sam zakupiłem od nich kamerkę samochodową i kamerkę cofania do parkowania. Oferują też wiele innych ciekawych akcesoriów, które są bardzo przydatne we współczesnych samochodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janka30
My z mężem od dłuższego czasu wszystkie części czy chemie do samochodu zamawiamy z firmy Carwit. Cenowo wychodzi bardzo dobrze i jeszcze nie było sytuacji żeby czegoś nie mieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli rozglądacie się za takimi rzeczami jak kosmetyki samochodowe i akcesoria do pielęgnacji samochodów to zajrzyjcie na stronę www.galonoleje.pl Firma ta sprzedaje różnego rodzaju akcesoria do samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często kupuję różnego rodzaju akcesoria do samochodu od firmy www.buwar.pl W ich ofercie znajdziecie świetne kosmetyki samochodowe. Warto też zwrócić uwagę na oleje samochodowe i inne płyny eksploatacyjne, które sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duży wybór części samochodowych znajdziesz też w ofercie www.kmszrot.pl. Zamawiałam tam części do swojego BMW. Posiadają przystępne ceny i dobrej jakości produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę chwalił i polecał boxy na dach Terra Drive, zwłaszcza ten model 480 którego używam jest okej przy dłuższych przedmiotach jak wędki, narty, czy chociażby przewoziłem tutaj też panele jakiś czas temu i zdało egzamin. Montuje się to do belek na dachu na cybantach, szybka technika, nie trzeba się z tym szarpać i męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz M
To zależy jeszcze czego tak naprawdę szukasz, jeżeli mają być to rozwiązania ułatwiające jazdę samochodem to ze swojej strony mogę polecić Ci abyś zajrzał również do oferty JBPartner gdzie znajdziesz m.in monitor LCD w lusterku z kamerą cofania, dzięki czemu będziesz mógł widzieć wszystko co dzieje się za autem nawet w całkowitej ciemności dzięki wyświetlaniu kolorami przeszkód oraz sygnalizacji dźwiękowej. Z resztą możesz dokładnie zapoznać się z tym urządzeniem tutaj https://jbpartner.pl/kamery-cofania/521-monitor-lcd-43-cala-w-lusterku.html?fbclid=IwAR0xkyXDRf0WK8f0HVAmfNSom0XrwoCNX8syaSuPD2RXm9HP1ebh6ZIddPc Pozdrawiam i mam nadzieję, że porada się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejscem godnym polecenia w temacie jest www.sklep.trio.com.pl. Wszystkie oferowane przez nich produkty są nowe i pochodzą od sprawdzonych producentów. Dobre ceny i fachowa obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tammksaa

Co do części samochodowych czy dodatków to mój mąż kupuje w firmie Carwit www.carwit.pl  . Mają chyba części do wszystkich pojazdów. Jak tak kiedyś z nim przeglądałam to wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Etui na kluczyki, breloki czy naklejki samochodowe możecie zakupić od firmy www.odjazdowenaklejki.pl Jeżeli poszukujecie tego typu dodatków do samochodu to polecam wam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Na naklej-to.pl jest duży wybór naklejek na samochód. Wytrzymałe i w dobrej cenie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos

Jeśli chodzi o podzespoły typu cewka czy wahacz, mam sprawdzone oe delph na dwóch swoich samochodach. Na częściach nie ma co oszczędzać bo to sie przekłada na bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno szukałam do swojego auta nowych filtrów samochodowych. Zamówiłam je w atrakcyjnej cenie z www.proton-filters.pl. Posiadają bardzo dobrą jakość i wysokiej klasy wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetne środki do mycia samochodów znajdziesz na www.jgdetailing.pl. produkty zarówno do myjni profesjonalnych firm zajmujących się detailingiem jak i dla zwykłych klientów więc można coś dla siebie będzie dopasować. A jakość na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Spory wybór gadżetów i akcesoriów samochodowych znajdziecie w ofercie firmy www.stopolgroup.pl Sama zakupiłam od nich kamerkę cofania, która pomaga mi w parkowaniu. Zdecydowałam się też na wideo rejestrator, który nagrywa moją jazdę. W razie wypadku z czyjejś winy będę miała dowód na moją korzyść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za kosmetykami samochodowymi to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://buwar.pl/ Jest to sprawdzona hurtownia kosmetyków samochodowych i olejów silnikowych, która ma całkiem niezłe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za ciekawymi dodatkami do samochodu to zajrzyjcie na stronę odjazdowenaklejki.pl Jest to bardzo dobry sklep internetowy, który ma ciekawy wybór niedrogich dodatków do samochodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.11.2012 o 00:04, Gość marionetkowa1909 napisał:

hej szukam jakiś dodatków, które można by dokupić do samochodu. Jakieś naklejki, może fotele, jakieś felgi itd. wiecie o co chodzi!

Znam kilka sklepów, które mogą Cię zainteresować. Zacznę od największego - WOOPAUTO: https://woopauto.com/ , tutaj masz de facto wszystkie części zamienne i akcesoria do samochodów ciężarowych, osobowych, rolniczych, a nawet do motocykli. Drugi, który mogę polecić Ci to sklep z dodatkami - AWPARTS: https://awparts.pl/ , tam masz wszystkie mikroczęści i normalia, których praktycznie nie ma gdzie kupić. Polecam przejrzeć, zwłaszcza jak będziesz potrzebować kupić coś drobnego, np. stopery do dywaników samochodowych. Natomiast jeśli interesują Cię oryginalne akcesoria, a nie zamienniki, to polecam przejrzeć sklep DOAN: https://www.doan.com.pl/ . Tam znajdziesz m.in. dywaniki czy pokrowce, ale też alkomaty, łańcuchy na koła i bagażniki samochodowe - z których słynie ten sklep. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×