Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość figofaga12134

nie reaguje na SMS=nie zalezy mu???

Polecane posty

Gość figofaga12134

nie jestesmy razem, nigdy nie byliśmy,podobamy się sobie i oboje chcieliśmy kiedyś żeby coś z tego było ale zawsze kończyło się na koleżeństwie..oboje jesteśmy inteligentni, atrakcyjni, pod wieloma względami WYJĄTKOWI wiele razy krytykowałam go pisemnie... ale on to ignorował, może przegięłam ale krytykowałam i szłam w zaparte w pisanie do niego smsów mu co o nim myślę. ignorował te smsy zupełnie, nawet te dobre aż w końcu... kiedyś przez sms dałam mu znać, że będę na imprezie nr X, w tym i tym miejscu o nazwie X, przyszedł i zachowywał się jakby mu zależało, był zazdrosny o moich kolegów, i generalnie sprawiał wrażenie jakby chciał pogadać poważnie itp..No ale znowu go krytykowałam ( i słusznie bo sie należało) i nic sobie nie powiedzielismy, aczkowliek trochę mi na nim zależy i dałam mu to do zrozumienia.. Stwierdził, że sama nie wiem czego chcę.Że on chciał się odezwać, ale znowu bym go krytykowała niby itp. teraz..mija już 4 miesiące ignoruje mnie nie odpisuje na smsy,nie dzwoni, nie pisze, i tak już mija któryś miesiąc z kolei.nic ,cisza. umarł w butach..Napisałam do niego na NK i cisza, chociaż wiem, że się loguje do WAS: moje pytanie, czy jemu naprawdę już nie zalezy? czy u facetów taka ignorancja jest zawsze oznaką braku zainteresowania...?pisałam mu ostatnio miłe rzeczy i NIC. dodam ze ostatnio dzwoni do mojej kolezanki (nie wiem czy on wie , ze sie znamy, generalnie na nk było to widac ze piszemy komenty do siebie itp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofaga12134
>????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuszny wybór
krytykowałas go cały czas a teraz dziwisz się czemu sie nie odzywa?? bardzo dobrze ci tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofaga12134
dobrze mu tak, nie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkshc
masz 16 lat :O boze jaka durna laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofaga12134
do:ajkshc spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajkshc
z dziką rozkoszą, z kretynkami nie rozmawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figofaga12134
to po co się odzywasz>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwoka 45
hmmm,moze go zniechecilas do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×