Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Armaid

Czy opłacało by się tak w przyszłości zrobić?

Polecane posty

myślałam o tym, czy nie zostać by w przyszłości fryzjerką, założyć własny salon fryzjerski a do tego salon manicure (np.obok siebie) czytałam, że przy własnym salonie można zarobić nawet 4 000 na miesiąc!!! a czy z salonem manicure byłoby więcej? ja myślicie? opłaca się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę
że najpierw należy się łby strzyc nauczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysl. Pomysl jeszcze o innych uslugach tego typu. Solarium itp. jakies małe SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie zarobisz na koszty.
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze zalozysz ten temat
normalny czlowiek bylby szczesliowy jakby mial 2 tysiaki, a to cos cche 4 tysiaki hehehe dobre, chyba na cwaniactwie tylko i zlodziejstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no niektórym 2 tysiaki to za mało. moi rodzice zarabiają np. 10 tys. i to nie na złodziejstwie i co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile jeszcze zalozysz ten temat
ja mam swoje zdanie. skoro masz takich bogatych rodzicow to po co zakladasz taki temat na forum? niech rodzice nauczą cie biznesu. haha takich bogatych ma starych a chce zostac fryzjerką, ktora stoi 8 godzin dziennie i ma zylaki na nogach po 5 latach pracy hahahaha taaa trolu, jakby bylo tak jak piszesz to bys juz byla ustawiona do konca zycia i nie zakladala takich tematow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze,zależy czy będziesz dobrze wyuczoną fryzjerką. Wszystko zależy od cen usług im tańsze tym więcej pracy. Jakość kosmetyków. Jak sobie chcesz pogodzić prace fryzjera i kosmetyczki? Musisz nabyć swoich klientów. To nie jest takie proste. Teraz farby do włosów są w każdym sklepie,dużo ludzi na tym oszczędza. Trudno się wybić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×