Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ansdgto28356543

tabletki - czy może dojsc w srodku ?

Polecane posty

Gość ansdgto28356543

Problem polega na tym, że mam zamiar brać tabletki ale nie wiem czy to bezpieczne żeby mój kończył w środku:) Stąd moje pytania: (dotyczą tylko osób które brały bądź biorą tabletki antykoncepcyjne ) 1. Ile masz lat ? 2. Od jakiego czasu bierzesz tabletki ? Co Cie do tego skłoniło ? 3. Czy w Twoim związku dochodzi do pełnego stosunku, gdzie partner kończy w środku? 4. Jakie masz do tego podejście ? Czy uważasz to za bezpieczne ? dziękuje bardzo za odpowiedzi :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamussska
mam 48 lat, biore od 7, facet konczy w srodku, mysle ze bezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesceentradaa
1. Ile masz lat ? 20 2. Od jakiego czasu bierzesz tabletki ? Co Cie do tego skłoniło ? Od roku. Mieliśmy dość prezerwatyw i chciałam być lepiej zabezpieczona. 3. Czy w Twoim związku dochodzi do pełnego stosunku, gdzie partner kończy w środku? Zawsze. 4. Jakie masz do tego podejście ? Czy uważasz to za bezpieczne ? Uważam, że to bezpieczne. Nie po to faszeruje się chemią by stosować stosunek przerywany. Poza tym biorę tabletki regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakis redaktorzyna
ankiete robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ansdgto28356543
Mam 20 lat i obawiam się czy po prostu mam brać na siebie taką odpowiedzialność skoro ona zawodzi ? :) nie jestem redaktorką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deesceentradaa
więc nie uprawiaj seksu, bo każda metoda może zawieść. Ja zdecydowałam się na seks, bo mimo że uważam, że nie jest to odpowiedni moment na dziecko, to wiem, że gdybyśmy wpadli to dziecko byłoby chciane, kochane i poradzilibyśmy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna idiotka
Skad sie takie biora? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×