Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorka123

Ferie zimowe

Polecane posty

Gość Migdalenkaa
Większość stron podanych powyżej chyba ma za zadanie reklamować swoje biura, natomiast szczerze z serca polecam obozy organizowane przez ViaCamp. Jeżdżę z tym biurem na obozy letnie i zimowe i na chwilę obecną nie zamierzam nawet zmieniać swojej decyzji. Jeździłam na wiele kolonii przez kilka lat i żadne z biur nie zatrzymało mnie przy sobie na tak długo. Polecam gorąco chociażby zapoznać się z ofertą biura ViaCamp. :) https://viacamp.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

Znacie Sun&Snow? Mają bardzo fajną ofertę w wielu miejscach na terenie całej Polski. Duży wybór apartamentów, wysoki standard, atrakcyjne ceny. Korzystałem osobiście sam jak i z rodziną oraz przyjaciółmi. Wrócimy jeszcze nie raz i kto wie czy nie na najbliższe ferie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HotelKlimekSpa

Dobrym pomysłem na ferie zimowe jest rodzinny wyjazd, gdzie zarówno dorośli, jak i dzieci będą dobrze się bawić. Nasz Hotel Klimek****SPA przygotował dla Państwa bogatą ofertę "Rodzinna ferie zimowe 2019". Moc rozrywek dla dużych i małych Gości, bliskość stoków narciarskich oraz wyśmienite otoczenie sprawią, że będzie to niesamowity pobyt dla wszystkich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej www.hotelklimek.pl/hotelklimekspa

Serdecznie pozdrawiamy, 

zespół Hotelu Klimek****SPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wybrałam Hotel w Doosłońcu. Do stoku trzeba dojechać ale za to nie będzie tłumów i hałasu. Spacer po lesie, SPA, basen i sauna to to czego w tym roku chcę. Dzieci będą mieć animację więc też nie będzie im nudno. Cenowo taki wyjazd wypada naprawdę fajnie bo dzieci do 10 lat gratis, czyli ja zapłacę tylko za siebie i męża. Polecam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

My wybieramy się do Zakopanego, wynajęłam apartament z sunandsnow.pl Lipki Park, opinie świetne, na zdjęciach wygląda bosko, a cena naprawdę rozsądna. Nie mogę się już doczekać, a tu jeszcze tydzień do wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza

My zostajemy w  domu, ale dzieci wysyłamy na ferie w góry właśnie. Sprawdźcie sobie wyjazdy na www.sportteam.pl/ Organizują super wyjazdy w góry do Łopusznej do pensjonatu Natanael. W pobliżu są wyciągi narciarskie i kompleksy basenów termalnych, także jest tam naprawdę świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrytk

My tradycyjnie z 2 dzieci jedziemy do Zalesia Mazury Active Spa, znowu załapaliśmy się na ich pakiet i niedługo jedziemy. Tam jest o tyle fajnie, że zawsze jest tam pełno dzieci, z którymi nasze się bawią pod okiem animatorów, a my w tym czasie na zabiegi do spa ;). No ale są też zorganizowane wspólne zajęcia plus ogniska, czy zawody rodzinne, będzie super, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×