Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zatroskana Lala

Ile mogę zarządać alimentów na siebie gdy

Polecane posty

Gość Zatroskana Lala

dziecko mieszka z moim (jeszcze) mężem a ja biorę je na dwa dni w tygodniu? Mąż na papierach zarabia 6300zł, ale na prawde ma duzo więcje!!!! Tylko jak to udowodnić :( Ile wy dostajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej podstawie
chcesz ich zażądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Bo jezdę leniwą, plastikowom dupom i nie chce mi się robić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Ze względu na to, że po rozwodzie obniży sie mój standard życia. nie mamy rozdzielności ani nie było intercyzy a ja nie pracowałam, także alimenty mi sie należą. Tylko pytanie ile... No i na jak długo... Raz słyszałam, że tylko 5 lat, raz, że 10 a na koniec że tak długo póki nie znajde pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
09.24 to oczywiście podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej podstawie
a z jakiego powodu następuje rozwód ? i z czyjej winy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Po prostu nam sie nie ułożyło... Chcę żeby rozwód był za porozumieniem stron, jeśli TŻ na to nie pójdzie to będę walczyc o jego winę. On chce oczywiście mojej, nie potrafi sie zachowac jak facet :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Bo chcę dla dziecka jak najlepiej!! mąz chce żebym z domu wyprowadziała się do mieszkania dwupokojowego. A nasz dom jest wielki, dziecko będzie tam miało wszystko. chyba że sąd stwierdzi że mam w nim zostać, ale wątpie :/ Dom jest z darowizny dla męża także nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej podstawie
jeśli rozwód będzie bez orzekania o winie to nie masz prawa do alimentów , natomiast udowodnienie jednoznacznej winy bez twardych dowodów jest bardzo trudne , kosztowne i czasochłonne . Na dodtaek wcale nie musi zakończyć sie sukcesem bo sąd i i tak indywidualnie rozpatruje kwestię należności alimentacyjnych byłych małżonków . I nie dostaniesz ich tylko dlatego ,ze maż ma 6.300 albo więcej . Musisz być w trudnej sytuacji , chora, opiekując ise starymi rodzicami ... albo tym podobne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej podstawie
chcesz dla dizecka jak najlepiej i .... dlatego dziecko jest z ojcem a nie z tobą ? to tęz będize argument ojca dla sądu - i nie zadziała n a twoą korzyść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Ale jak sie wyprowadzę to nie będe miała z czego życ!! To jest argument!! Poza tym skoro w małżeństwie tak podzielilismy się obowiązkami, że ja zajmowałam sie domem a on praca to nie może mnie teraz zostawić na lodzie! A dziecko mogę wziąć, ale niech mi zaproponuje coś lepszego niż to mieszkanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na jakiej podstawie
to za pracę sie weź . to bedizesz miała z czego żyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Dzieki za "dobre rady" Interesuje mnie tylko czy ktos był w podobnej sytuacji i jak to sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dno, normalne dno Jak mozna zebrać o alimenty na siebie Weź no ty sie za robotę nierobie, pasozycie jeden Standard życia ci sie zmniejszył nie no masakra I jeszcze dzieci oddała patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Spadać frajerzy, nie was pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie twój beznadziejny nick mówi sam za sobie A tak na marginesie nie dostaniesz żadnych alimentów na siebie skoro dziecko będzie mieszkać z ojcem, mało tego to on moze zarządzać alimentów na dziecko od ciebie Jesteś w czarnej dupie laluniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknsake
zamiast dowiadywac sie jak oddzyskac dziecko to autorka od razu o alimenty dla siebie..........a i jesli twoje dziecko nie potrzebowalo opieki stalej np przy chorobie to sad napewno nie uwzgledni tego ze musialas siedziec w domu to byla tez twoja decyzja i w tedy powinnas wziasc pod uwage to ze moze wamsie kiedys nie ulozyc i powinnas sie jakos zabezpieczyc a tak napewno nic nie dostaniesz. Zacznij lepiej pisac cv i je wysylas a nie pytac sie jak tu oskubac ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko niko
Chyba czas się wziąć za robotę, byłam dzieckiem które zostało przy ojcu matka chcąc nie chcąc musiała płacić na mnie alimenty. I tak masz super, że były proponuje Ci mieszkanie i nie wylądujesz pod mostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
Koleżanka też jest po rozwodzie i dostaje alimenty! Także nie piszcie że zostanie w domu to moja decyzja tylko taka umowa małżeńska i sąd na pewno to weźmie pod uwagę!!! A ja bym wolała zostać w domu, wtedy i mały miałby dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juz nie jestes nieperfekcyjna
Pania domu wiec czas do roboty darmozjadzie Dziecku faktycznie lepiej z ojcem będzie Ty jesteś jakimś mutantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama n kama
Żądać możesz nie zapomnij tylko że żądać też i on może na syna i w sumie dobrze by zrobił.Obowiązek utrzymywania dziecka jest po dwóch stronach paniusiu.Chcesz być wolna bez dziecka i z kasą dobrze marzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kjhjhgggfcggcfcgf
masz ręce, masz nogi to podwiń pierdolone rekawy i raus do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
ale jak bedzie jego wina to dostane na bank!!!! Moze gnój już sie z kimś spotyka!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wscibska sasiadka :D :P
"Arbeit macht frei " mówi Ci coś ten napis,nierobie jeden??? Twój mąż powinien Cie zniszczyc doszczętnie i załozyć Ci alimenty na dziecko,wówczas szybciutko zeszła bys na Ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość póki co w zaistniałej
sytuacji i swietle prawa to ty powinnas płacić byłemu alimenty na dziecko , przecież zostało pod jego opieką , on łoży a ty.... jestes tak samo odpowiedzialna finansowo , sąd w tym kraju na szczęście nie ma taryf ulgowych dla bab które wisiały na mężu nie mając pracy , przecież to b ył twój wybór co z tego ze mąż sie na to zgodził ,masz swój rozum i mogłas liczyc sie z tym ze nic nie trwa wiecznie i kiedyś zostaniesz z palcem w d..... nie dotaniesz ani grosza od byłego męża i jesli zostawisz tam dziecko na stałe będziesz musiała płacic na niego alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatroskana Lala
a jesli go wezme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dostaniesz alimentów laluniu bo: 1. Rozwód mówisz ze będzie bez orzekania o winie 2. Dziecko będzie z nim i automatycznie to on moze zarządzać alimentów na dziecko od ciebie A to ze nie będziesz miała za co płacić, nikogo to interesować nie będzie. Facet jak go nie stać na płacenie alimentów to udzie do pierdla:-) Także wybór należy do ciebie- pasiaki czy moze jednak weźmiesz sie za robotę ? A udowodnić winę wcale nie jest rak łatwo Mam nadzieje ze to prowo, nie ma aż tak pustych panienek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jknsake
dziecko to nie rzecz aby brac..........mamnadzieje ze nikt ci nie da do niego praw chodzi ci tylko o pieniadze a nie o dobro dziecka a o tym kazda matka mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×