Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość deesceentraadaa

Anna Starmach - MasterChef i Pyszne 25

Polecane posty

Gość gość
"Dobroł piełknoł smacznoł niesamowitoł"- padłam :D ale to prawda. Ostatnio miała swoje zdanie jakże inne od Gessler i Moran'a, bo jej nie smakowało a im wręcz przeciwnie. Ładna jest, ale ostatnio chyba jej się przytyło i taka mumiowata przed kamerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przytyla i to bardzo, ale zdarza sie kazdemu, jednak ona ma straszna maniere w glosie, dziwnie mowi jakby miala kluski w gębie i plata jej sie jezyk, i te oczy mruży jakbyu slepa byla, ogolnie irytujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie ma szczękościsk bo jak mówi to cedzi słowa przez zęby jak brzuchomówca ze sztucznym uśmiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
he he a myslałam ze tylko ja jej nie lubie:-D nic do niej nie mam ale ta laska niesamowicie mnie drazni i odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim zaczniecie kogoś atakować i pisać, że nie zna się na gotowaniu, łaskawie zapoznajcie się z historią tej kobiety. Szczęki wam opadną. "Ukończyła słynną paryską szkołę kucharską Le Cordon Bleu. Odbyła staże w renomowanych restauracjach, m.in. we francuskiej Lameloise, posiadającej trzy gwiazdki w przewodniku Michelin, krakowskich Ancorze oraz restauracji w Hotelu Starym." Może i nie ma obycia przed kamerą, bo się tego nie uczyła ale na gotowaniu zna się bardziej niż Gessler i Moran razem wzięci. Mnie również irytuje jej sposób bycia przed kamerą ale jej zawód to nie jest aktorstwo, nie kończyła szkół, więc nie musi być w tym idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się !!! ona nie jest aktorką tylko kucharką !!! ale tu wszyscy marudzą bo są przyzwyczajenia do oglądania "aktorstwa "zamiast gotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka by nie była ktoś ją wypromował. Waszym tokiem myślenia mielibyśmy tysiące kucharzy w tv a dlaczego tak nie jest? A no bo nie każdy nadaje się do tv, ona też nie, ale komuś na tym zależało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie przytyła gotuje przynajmniej 1-2 w tygodniu w dd TVN.Gotuje na żywo i jest szczupła taka jak była :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie jestem wielbicielką tej pani ale tutaj ktoś stawia zarzut, że tvn ją wypromował. Albo "ktoś" i to pewnie za grubą kasę. O ile dobrze pamiętam, ona sama wzięła udział w jakimś tam programie o gotowaniu i go wygrała. Pewnie dlatego, że miała doświadczenie i wiedzę. Nie wiem, jakie były nagrody ale pewnie jakieś pieniądze i książka kucharska lub coś w ten deseń. No i jak mi się zdaje, głosowali na nią widzowie. Skoro wygrała program, tvn pociągnął ją dalej, dostała autorski program i została jurorką w masterchefie. Ale predyspozycje do bycia jurorem ma, nie przyszła z ulicy. Jest córką znanego krakowskiego konesera sztuki, jej rodzice mają galerię ale ma to mały związek z gotowaniem. Czytałam wywiad z nimi w grudniowym numerze Twojego stylu. Może to i jakaś promocja, jak uważacie ale fakt faktem w naszym kraju nie lubi się ludzi odnoszących sukcesy, mających pieniądze. Tvn miał ją pod ręką do masterchefa. Moran to jeszcze-jeszcze, ale Gesslerowa? Ona nie jest z wykształcenia kucharzem, skończyła ASP. No i kłapie gębą, jest ordynarna, niewychowana, uważa się za lepszą od innych, więc się sprzedaje. Starmach przy niej to bardzo delikatna kobieta, taktowna, skromna ale to nie znaczy, że "się nie zna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyfan1
Prowadząca to porażka. Pojęcie o gotowaniu to ona może i ma ale to jak marnuje produkty to jest masakra.... Zauważcie jak obchodzi się z np. cebulą czy papryką ile zużywa a ile idzie do wyrzucenia.... Po za tym może i kosztuje jej danie 25 złotych tyle że ona zawsze przygotowuje 1 porcje, rzadko się zdarza żeby robiła danie na 4 czy 5 osób.... szkoda czasu antenowego na na tak sztuczną osobę... Anna Starmach zupełnie nie nadaje się na jurora Masterchefa ani na prowadzącą program w TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytałam wszystkich poprzednich komentarzy ale muszę szczerze i obiektywnie stwierdzić, iż Pani Ania nie nadaje się do prowadzenia programu telewizyjnego. Posiada bardzo manieryczne zachowania, opowiada o potrawach skandując co jest niezwykle irytujące. Oczywiście mimika i fakt, że co 2 sekundy podnosi brwi i wytrzeszcza oczy też działa na niekorzyść. Pani Aniu, wierze w pani zdolności kulinarne, nie kwestionuję ich i cieszę się że robi Pani rzeczy z pasją. Proszę tylko mierzyć siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja już wolę tą Anie Starmach niż Kingę Paruzel co to master chefa mało co nie wygrała. Czy kros widział z was ten jej program na kuchni tv ? Ta to jest dopiero sztuczna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież Kinga Paruzel wygrała master chefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta Kinga to okropna jest!Jak mogli da jej prowadzic program. Tak dziwnie mowi,popełnia mnostwo błedow jezykowych,ma drazniacy akcent ...gorzej niz prosta baba ze wsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.43 Jaj nie masz czym zabłysnąć goń stąd dobra! Dwie edycje były Tylko dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga Paruzel w master chefie bardzo mi się podobała. Fajna,naturalna z tym aparatem na zębach włosy związane niedbale w kucyk. Kibicowałam jej bardzo. Ale teraz się cieszę że nie wygrała. Sztuczna strasznie.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paruzel i ten jej program ZUPA-to jedna wielka porażka.... Tak sztucznej i dziwacznej w wymowie osoby dawno nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie w 200% ze Anusia jest sztucznym do bolu produktem . Ktos lub ona sama wpadla na pomysl jak zablysnac na ekranie i zdobyc serca meskiej widowni. Dowod? Zobaczcie filmik ponizej. Jakis czas temu mowila i zachowywala sie normalnie, a nie jak kotka w rui: https://www.youtube.com/watch?v=HS882_Wx77c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona jest słaba nie umie gotować, jej przepisy są słabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawde jest tak wyszkolona? No to wybitny antytalent kulinarny! Absolutnie nic nowatorskiego i nic poprawnego, w dodatku paluchy do żarcia wpycha brudas, a nie fachowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starmach wygrała w DDTVN konkurs kulinarny , w którym nagrodą było zdaje się stypendium w tej francuskiej szkle kulinarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idioci sie wypowiadają na temat Anny? Pytał was koś o zdanie? takie mądrale a sami lepiej się nie prezentują. Co za poziom człowieka w ogóle? Ciekawe jakbyście wy wyglądali przed kamerami. Ja z jej przepisów praktycznie się uczę gotować, mało kto ma takie przepisy że prawie wszystkie mam ochotę i potrafię zrobic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
straszna jest, jakby ja ktos wrzucil prezd kamere a ona nie wiedzial za co ma sie łapac i te jej gotowanie haha smazy cos i mowi: Mmmmmm czujecie jak pachnie? TAK KURWA PRZEZ EKRAN haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośću
To jak mruga tymi slepiami jest obrzydliwe fuuuj! Powinna zachęcać do gotowania a nie obrzydzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Aniu niech da pani spokój z tym swoim gotowanie to po prostu żenada tego nie można oglądać kto taki mądry dał pani program kulinarny musi jeszcze pani dużo nauczyć i odbyć sporo praktyk pod okiem dobrego kucharza by muc gotować na wizji proszę podać ile lat uczyła się pani w szkole gastronomicznej w Paryżu i nazwy w jakich to restauracjach w Polsce nabywala pani umiejętności gotowania gdyż oglądając panią ma się wrażenie ze gotowanie to nie pani bajka pozdrawiam Mira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcysia

Ona spokojnie może wydać książkę z przepisami na dietę, jak tak oglądam co ona gotuje to całkowicie odechciewa mi się jeść. Utrata apetytu murowana 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×