Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marchewkazgroszkiem

grozi samobójstwem, co robic

Polecane posty

Witam, mam 23 lata i dwójkę dzieci - córkę 3 latka i synka 4 mies. trzy tygodnie temu wyprowadzilam sie od ojca mojego synka... Powód-notoryczne znecanie się psychiczne a przede wszystkim fizyczne. trzy tygodnie temu zamkną mnie w pokoju i bił w obecnosci mojej corki, ktora strasznie to przezyla. jakos udało mi sie uciec z domu i zadzwonic po policje i odebrac dzieci. od tygodnia eks wypisuje do mnie ze to wszystko byla moja wina ze ja go prowokowalam swoim zachowaniem jestem chora i powinnam sie leczyc. wczoraj zostawil kartke z listem pozegnalnym i pierscionkiem zareczynowym ktory mi zabral wczesniej. zostawil go pod wycieraczka ja odpisywalam mu ze nie odczytuje jego sms i odrazu usuwam. w nocy ktos dzwonil do mnie z zastrzezonego nru ale nie odebralam. dzisiaj zaczelam sie obawiac ze moze on sobie cos zrobil. dzwonilam do niego i nie odbiral, zapytalam nawet czy synka chce wziac do siebie i nic. boję się tym bardziej ze wczoraj gdy byla u mnie jego matka (zeby namowic mnie do powrotu do niego) powiedzialam jej ze on grozil mi samobójstwem na co ona stwierdzila ze jezeli tak sie stanie to bedzie to moja wina. czy powinnam sie obawiac. w koncu jest to ojciec mojego dziecka z ktorym bylam dwa lata... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyśkkaa
Daj spokój ..on zawsze cie będzie bił i szantażował ...te typy tak mają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ratuj siebie i
swoje dzieci, póki są malutkie, bo inaczej kiedyś będą miały do Ciebie żal, że zniszczyłaś im dzieciństwo. Uciekłaś od tego tyrana i to była najmądrzejsza decyzja, jaką mogłaś podjąć. I nie pozwól sobie wmówić matce tego faceta, że cokolwiek jest/było czy będzie Twoją winą. To on ponosi winę. Ja bym się go bała i za Boga nie wróciłabym do niego. Ba! Zerwałabym kontakt, zmieniłą nr telefonu, adres zamieszkania i zadbała o dzieci i o siebie. A wtedy, jak Wy będziecie spokojni i wrócicie do normalności, nawinie się normalny facet dla Ciebie i Twoich dzieciaków. Trzymaj się i nie pozwól nikomu sobą manipulować 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkor
a tam pierdoli jak potłuczony. Nie ma się na kim wyładować i odeszły mu chęci do życia. Tobie chce się żyć jak się znęca nad Tobą. I co jak wrócisz, będzie Cię bił itd i będziesz miała dość to znowu odejdziesz on postraszy i tak w koło? A jak zrobi ci krzywdę? Dzieci mają na to patrzeć? One są najważniejsze a nie jakiś koleś co nie szanuje ani dzieci ani Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem. zostalam wielokrotnie przez niego pobita. rowniez w ciazy. niestety ma problemy z narkotykami i boje sie ze pod wplywem cos moze poglebic sie ta depresja i zrobi sobie cos. wiem ze zaluje i napewno by sie zmienil gdybym wrocila naaaa... jakies 10 dni i znowu to samo. przerabialam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno ratuj siebie i
Dobra, inaczej... Bo widać, że Ty nie chcesz się od niego uwolnić, bo Ci z nim najwyraźniej dobrze w tym popieprzonym związku. Więc wracaj do niego, jeśli Ci go brakuje. Tylko zostaw dzieci pod opieką kogoś innego, nie zabieraj ich z powrotem w to piekło. Mają prawo do godnego, spokojnego dzieciństwa bez lęku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpatruje tego nawet pod katem wrocic czy nie wrocic. juz podjelam decyzje ostateczna. najbardziej obawiam sie tych gróżb. Jednak w jakims stopniu mialabym go na sumieniu i juz jego rodzinka postaralaby sie zeby wmowic mojemu synkowi w przyszlosci ze tatusia to nie ma przez mame. jest mi lepiej samej i chce zeby tak zostalo, jednak to ze mam z nim dziecko powoduje ze musze miec stycznosc z jego choroba psychiczna na codzien (bo inaczej nie potrafie tego nazwac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
koleś ma coś z pscyhiką a swoją agresję tłumaczy tym że go prowokujesz odetnij się od niego, zapomnij o nim, unikaj akontaktów z jego rodziną to jedyny sposób na normalne życie i odcięcia się od tego koszmaru nie daj się zastraszać ani manipulować tacy jak on straszą samobójstwem tylko po to byś była uległa i nadal mógł Cię gnoić, tylko wtedy on czuje że ma przewagę nad tobą teraz gdy odeszłaś on poczuł się bezsilny bo stracił przewagę i nie rozsaje kart, stąd próby grania na twoich uczuciach, szantaże emocjonalne i straszenie samobójstwem jeśli faktycznie sobie coś zrobi to winne będą narkotyki i jego zaburzenia osobowości a nie ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirkor
To nie dopuszczaj do spotkań z tymi dziadkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie moje dziecko drugie bylo wpadka, niestety zabezpieczenie zawiodlo, ale nie odbieralam mu zycia, bo to nie jego wina ze sie pojawil. wiec prosze bez takich komentarzy ze pojde sobie szukac drugiego tatusia. niestety ze wzglad na strach przed takimi komentarzami ze strony ludzi cala ciaze i jeszcze 4 miesiace meczylam sie z tym psycholem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
facet jest psychiczny i jeśli coś sobie zrobi to ostatnią osobą, która jest za to odpowiedziana jesteś ty zrozum sobie jedno, nie czas na użalanie się nad nim i wyrzuty sumienia myśl o sobie, swoim zdrowiu psychicznym i o swoich dzieciach miej w dupie jego i jego rodzinę, niech oni się z nim użerają dzieci nie muszą mieć kontaktów z ojcem który stwarza dla nich i dla ciebie zagrożenie jak nie wiesz co robić poszukaj bezpłatnych porad prawnika niektóre centra kryzysowe mają takie porady spytaj na komendzie policji, opisz sytuację i poszukaj pomocy mozesz też dzwonić na infolinię ofiar przemocy itp szukaj instytucji pomagającym samotnym matkom spytaj w parafii, ktoś wskaże Ci gdzie możesz znaleźć pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam postów
ale pisze Ci o tym czy dzwoni ? gdyby planował samobójstwo nie mówiłby o tym tylko to ZROBIŁ odetnij się od niego i jego rodzinki powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
rodzina wywiera na tobie presję bo woli byś ty się z nim męczyła zamiast nich, taka prawda ty masz się czuć odpowiedzialna za jego zdrowie, życie, ale jakoś oni mają w dupie że on znęca się nad tobą nawet w ciąży wyciągnij z tego wniosek, traktują cię jak worek treningowy dla synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba mieć nieźle namieszane
pewnie poszłabym na polcję i zgłosiła wszystko, łacznie z szantażem emocjonalnym teściowej. Tak na wszelki wypadek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
wiesz dziewczyno, po tym co piszesz na twoim miejscu w ogóle nie przejełabym się gdyby ten psychopata się zabił ale niestety to tylko czcze gadanie, które ma zmusić cię do powrotu i wywołać poczucie winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jej tez odpowiedzialam. czy mnie tez bedzie miala na sumieniu jak kiedys mnie zabije a ona ze tak. podiekowalam i powiedzialam ze wierze i nie bede sprawdzala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
te listy i smsy powinnaś pokazać policji będą dowodem na to że jesteś szykanowana i że koleś ma zaburzenia psychiczne w ogóle nie reagowałabym na to co mówi on i jego rodzina planowała swoje życie bez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
masz kogoś bliskiego u kogo możesz zamieszkać, wyprowadzić się ? dobrze by było nawet do innego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nich się zabije, jednego idioty mniej. A Ty się nim nie przejmuj, to skończony dureń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś głupia i naiwna
w ogóle nie odpowiadaj na jego telefony, listy, smesy bo tylko go nakręcasz do działania odizoluj się, wyjedź gdzieś jeśli masz taką możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zinnka
Czekaj, bo nie rozumiem....on cie bil jak bylas w ciazy, a ty nadal z nim mieszkalas????? Mam nadzieje, ze jednak tym razem bedziesz konsekwentna i do niego nie wrocisz. Zmien numer telefonu, a gdyby on sie w waszym zyciu pojawial, natychmiast zglaszaj to policji. Taki psychol powinien byc pozbawiony praw rodzicielskich. Ale zeby to zrobic, to trzeba miec dowody jego niezrownowazenia. Grozenie samobojstwem tez sie do tego zalicza. Trzymaj sie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleś manipuluje tobą
i tyle. nie graj w jego grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często osoby stosujące przemoc domową jak stracą "ofiarę"to za wszelką cenę starają się ją odzyskać. w takiej sytuacji albo jest tzw lovebomb albo groźba samobójstwa. W momencie jak zalewanie miłością nie pomaga, stosują albo szantaż emocjonalny albo groźby. Dziewczyno, zakończ wszelkie kontakty z tą osobą i nie staraj się niczego ratować. On się nie zmieni. Jeżeli zacznie stosować groźby lub szantaże udaj się na komisariat Policji i zgłoś sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daję dobry przykład
Trzeba z nim się definitywnie rozstać. Sprawę zgłosić na POLICJĘ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×