Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mismuuuuuuki

4 dni wysoka goraczka

Polecane posty

Gość Mismuuuuuuki

Czesc dziewczyny,moja coreczka ponad 2 latka w srode miala stan podgoraczowy,a rano o 6 obudzila sie juz z wysoka goraczka 39 st,caly dzien dawalam jej paracetamol,ale pomagal na chwilke,potem zaczal sie wodnisty katar.w nocy z czwartku na piatek temperatura skoczyla do ponad 40 st.W piatek bylismy u lekarza,gardlo czyste,osluchowo tez,tylko zaczerwienione ucho,mala dostala erytromycyne na 7 dni.Ale dzis temperatura jest tez wysoka,ale juz nie tak dochodzi do 38,9 st i po podaniu paracetamolu szybko sie obniza i juz tak szybko nie wraca,jak wczesniej.Mam pytanie ile moze jeszcze trwac ta goraczka i teraz malej ta wydzielina nie wyplywa juz przez nos tylko tak jakby do gardla,ciezko jej sie pije i polyka(tak jakby taka gule wielka)czy moge jej chociaz troszke w tym ulzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie angina ropna!!! dawaj małej do picia chłodne napoje i rób okłady na ciałko jak ma goraczke!!! chłodne napoje to jak okład na spuchnięte gardlo a okłady na ciałko pomagają w gorączce!!. Ja jak moja mała ma goraczke to nie daje okładu na czoło tylko zamaczam w wodzie o temp pokojowej przescieradło stare i owijam jej mózki i brzuszek. Na kark daje okład lekko chłodny. Do wody najlepiej dodac troche octu. Nie wiem czy to działa ale mojej pomaga!!. I szybciej temp schodzi. A poza tym nie mozna przedawkowac okładów a paracetamol mozna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mismuuuuuuki
gardlo ma czyste,tylko uszko zaczerwienione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×