Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fghjkl

jest tu ktos ze wsi??

Polecane posty

Gość fghjkl

czy tam mężczyźni dbają o siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
tylko nie którzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
ci co świń nie oprzątają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście ja
jestem ze wsi i faceci dbają o siebie! nawet ci co mają stado świń krów. zawsze jak ich widzę to czyściutko pachnąco i modnie ubrani. może co niektórzy po 60 tce się trafia ale tacy cię chyba nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
To musi byc wyjątkowa wieś, skoro ktos ma świnie. W mojej wsi prawie nikt nie ma zwierząt chodowlanych- jedynym zwierzęciem tego typu jest krowa, sztuk 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej
jest jeden rolnik. reszta fury pozamieniała na fury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
jakby na wsi nie było bydła und świń to by miasto z głodu padło nie zalewać mi tu pały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba_12
CHodowlanych nie ma?ale moze Hodowlane sa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej
Teraz nie rolnik choduje świnie tylko biznesmen. Ma ich parę tysięcy, karmi paszami GMO i innymi świństwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście ja
Może nie wszyscy mają świnie a może nikt? no nie wiem ale krowy mają i to dużo. resztę Napisalam wyżej. Oczywiście nie wszyscy mają zwierzęta Najwyzej kota czy psa:-) My mamy tylko psa:-) I moja wieś nie jest mała i jakaś zabita dechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
ta a reszta przerzuciła się na drób i gołębie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
Hodowlanych też nie ma :o pomyliła mi sie pisownic z chów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkka
z tym dbaniem o siebie to zalezy.. na scianie wschoenij pewnie połow gospodarstw nie ma wody czy kibla w domu . wiec jak mozna o siebie dbac myjac sie w misce ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
Po prostu małe gospodarstwa poszły w zapomnienie, a funkcjonują duże, specjalistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej
no ja też mam tylko psa, ma za to 1500 metrowy wybieg :) Tyle że czasem wskoczy mi do basenu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziolllek
na wsi musi byc kogut , nie ma koguta nie ma wsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej
szczotk puknij sie w głowę. Nie masz zielonego pojęcia i bzdury wypisujesz jak małe dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej
a dobry kogut to chudy kogut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
U mnie takich dużych gospodarstw nie ma, ale jest za to 5 zakładów przemysłowych i ok 10 innego typu firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhxfghxfgh
ja jestem ze wsi, mamy gospodarstwo (bydło). moj brat bardzo dba o siebie a tatusia trzeba troche gnac pod prysznic ale jest raczej uwazany za zadbanego mezczyzne - gdy jedzie do miasta czy do koscioła to zawsze umyty, ogolony i pachnący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
Akurat jestem ze "ściany wschodniej", a ta co twierdzi, ze tu łazienek nie ma chyba ma problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oczywiście ja
U mnie moralnie przez całą wieś leci kanalizacja i owszem mają drób i gołębie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
rozmawiałem ostatnio z takim jednym gospodarzem co ma 5 ha mówił mi ze sam hoduje świnie i bydło wiec gdzie te specjalistyczne gospodarstwa rolne kazdy na wsi coś tam hoduje na boku dla siebie nie ma bata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej
małolatom wydaje się, że na wschodzie żyją inni ludzie. Tępaki rodzice tak czasem uczą dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xhxfghxfgh
a, i jeszcze gdy wraca z podwórka to zmienia robocze ubrania na czyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w mojej
no, ale na boku hoduje żeby mieć sobie zdrowe jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladacełe kosmatełe,,,,,
no ale jak hoduje na boku to musi się upaprać w goownie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
Moze to jakas biedna wieś, u mnie nieliczni ludzie maja co najwyzej drób i jak wspomniałam wyżej jest we wsi jest 1 krowa. Specjalistyczne gospodarstwa sa juz we wsi obok, ale więcej niz gospodarstw jest firm z innych branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A którzy?
Moze dla siebie hodują cos starzy ludzie, bo jak sa młodzi to przeciez chodzą normalnie do pracy i na zabawy w hodowlę nie maja czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×