Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAROLCIAMAŁA

co sądzicie o forach internetowych typu wizaż

Polecane posty

Akurat na wizażu rzeczywiście można się czegoś dowiedzieć, w przeciwieństwie do kafeterii :D Tu tylko zadymy, podszywy i inne gówna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tam wchodze
po opinie kosmetyków, rzygać się chce czytajac posty idiotek silacych sie na uprzejmosci , kiedys dziewczyna pytała o przepis na sos pomidorowy jakas kretynka napisała na serowy ,pytajaca pojechała delikatnie czy rozumie o co w temacie a te suczyska na nia z japa ze ma byc miła itd itp ,mam wrazenie ze to forum dla plastików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam potraktowano bardzo nieładnie, wyzywano i obrażano! Moderatorzy nie reagowali na wyzwiska skierowane w moją stronę i w końcu to mnie wyrzucono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD :) Kassssia
udzielam sie tam w watku o zapuszczaniu wlosow, i atmosfera jest fajna. Dziewczyny rzucaja pomyslami na szybszy porost etc, wiele znajomosci stamtad przenioslam do reala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaabc
wizaż jest 100% bardziej wiarygodny od kafeterii, bo tam przynajmniej trzeba się logować. ale prawda jest taka, że tam tez głownie autoreklama. najgorszym dziadostwem jest niestety kafeteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zostałam bardzo nieładnie potraktowana, jak żyję nie słyszałam tyle wyzwisk. W takim razie: Dla kogo jest to forum? Kto może tam pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasl
polecam www.idealwoman.pl/ www.kowbojki.pl/.../co-sadzicie-o-operacjach-plastycznych-297122 www.ofeminin.pl Forum URODA Pielęgnacja tam raczej nie ma autoreklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co myśleć o forum o którym piszesz... mnie zbanowali zaraz po tym jak poprosiłam o przedstawienie cennika dotyczącego kosztów reklamy w panelu bocznym dla jednych z moich klientów - oczywiście był to mail prywatny, a nie na forum. Być może świadczy to dobrze o tym portalu, aczkolwiek czytałam kilka postów, które wyglądały jak kopie tych z kafeterii.... więc nie mogę być niestety obiektywna. Wszędzie jest reklama... natomiast myślę, że jeżeli ktoś pisze prawdę to pokaże zdjęcia przed i po....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIMAŁA
chyba żartujesz, mam pokazać zdjęcia, żeby mnie wyzywali i wytykali palcami już w całym internecie. Tam wyrzucają tych, którzy odradzają operacji plastycznych i tych którzy są po nieudanej operacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie chodzi o to by pokazywać całą twarz i wszelkie cechy, które pozwolą na rozpoznanie Twojej osoby - zawsze można zakleić nawet w Paincie oczy, czy przedstawić tylko fragment ciała. Co do wyzywania w internecie to nie powinna Pani się martwić - bo jest to zdanie tych, których nie stać na zabiegi, albo którzy po spotkaniu okazali się tak ohydni, że nawet chirurg im nie pomoże jak dobrym specjalistom by był. Także proszę się nie przejmować jeśli takowe się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Udzielam się na kWC i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. złe recenzje są notorycznie kasowane. Ja napisałam recenzje pożyteczną - mianowicie o tym że produkt mnie uczulil, mimo iż nie mam skory skłonnej do alergii - zostala usunięta, To samo było podczas promocji Garniera BB i Eveline BB. każda zła recenzja obnażająca to że obydwa kosmetyki są chuja warte byly kasowane. Poza tym dział perfum to jakaś porażka. Nie wiem kto tam siedzi, ale strach się pytać o cokolwiek. One tam wszystko wiedzą lepiej. Jest lista wiarygodnych perfumerii i tylko one wesług wizażianek sa wiarygodne. I nic że na ceneo czy opineo perfumerie mają złe recenzje. One wiedzą lepiej i koniec dyskusji! Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaq
Udzielam się na kWC i powiem szczerze, że mam mieszane uczucia. złe recenzje są notorycznie kasowane. Ja napisałam recenzje pożyteczną - mianowicie o tym że produkt mnie uczulil, mimo iż nie mam skory skłonnej do alergii - zostala usunięta, To samo było podczas promocji Garniera BB i Eveline BB. każda zła recenzja obnażająca to że obydwa kosmetyki są ch*ja warte byly kasowane. Poza tym dział perfum to jakaś porażka. Nie wiem kto tam siedzi, ale strach się pytać o cokolwiek. One tam wszystko wiedzą lepiej. Jest lista wiarygodnych perfumerii i tylko one wesług wizażianek sa wiarygodne. I nic że na ceneo czy opineo perfumerie mają złe recenzje. One wiedzą lepiej i koniec dyskusji! Porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaaaaaaaaaaaaa
mnie zbanowali po tym jak napisałam, że lekarz należy do ptchprie i wymyślili sobie klona. Maskara jaka obłuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia12990
Udzielam się tam od paru lat i naprawdę jest cieżko. często robią się kółka różancowe tzw. starych wyjadaczek, których zdanie jest ŚWIĘTE i nie do przeskoczenia. Twoje argumenty mogą zostać wyśmiane, Twoje zdanie uznane za bzdurę, głupotę, a Ciebie samego/samą - za ŻAŁOSNĄ. Najgorzej, gdy jedna na Ciebie siądzie i Ci pojedzie, to znajdzie się 10 następnych. Niestety to prawda - to forum wręcz gromadzi plastiki, z którymi merytoryczna dyskusja jest rzadkością. W ogóle tematy trójkątów seksualnych, seksu na jedną noc są baaardzo częste, a jak któraś powie, że jest dziewicą, to jest coś dziwnego :|. Taki obraz mi się wyłania po tych paru latach spędzonych na tym forum. Szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia Mała Nie do końca - nos można modelować kwasem hialuronowym - ale optycznie - nie zmniejszymy go, ale możemy np. wyrównać garbek, albo wypełnić jego rozdwojony czubek - niektórym to wystarcza ;-) My też to mamy w ofercie - zobacz galerie: http://www.botokspoznan.pl/sub,pl,korekcje-nosa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam i o
wypełniaczach, ale tym razem doczytałam się, że i tu mogą być poważne komplikacje. Mój nos ma tez problemy zdrowotne, więc to nie jest dla mnie. Ale dzieki za rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz być zbanowany, ośmieszony, wyzwany, opluty, zaszczuty i wiele innych niemiłych rzeczy to zarejsetruj sie na wizazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i zapomniałam napisać jaka tam na wizazu panuje zasada: "jeśli wejdziesz mniędzy wrony muszisz krakać jak i one". Jeśli nie trzymasz się tej zasady możesz zostac zbanowany. Za inne zdanie niz reszta może spotkać cię obrzucenie obelgami i ban. wiem co pisze bo przezyłam to na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zcesto czytam recenzje roznych produktow....ale nie udzielam sie tak...tak jakos wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pati
ja się udzilam na wizażu od lat i uwielbiam to forum. Wiele się z niego dowiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gowno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Kursy wizażu nie są przeznaczone tylko dla osób, które chcą się stać profesjonalnymi wizażystami i oferować swoje usługi innym ludziom. Oczywiście bardzo często tak właśnie jest, ale na kurs wizażu często zapisują się też osoby, które po prostu chcą, albo nauczyć się malować, albo poznać nowe techniki i ulepszyć swój makijaż oraz zwiększyć wiedzę na temat makijażu.http://condor.biz.pl/czy-warto-wziac-udzial-w-kursie-wizazu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodel1234

cytat dla potomnych i sama prawda: "najbardziej dziwie sie facetom ktorzy udzielaja sie na tym forum. i oni sa nie lepsi od dziewczyn z wizazu. sa to w ogromnej wiekszosci programisci (tylko oni maja czas na siedzenie przy kompie) przekonani o swojej nieomylnosci i zajebistosci. a mimo to dyskusje sa na zasadzie "ja sypiam z mezatkami i co mi zrobisz", na co dzien glupio madry tinderowcy (ten kto siedzi na wizu juz wie o kogo chodzi, 84 w nicku) z zerowym poneciem o zwiazkach. ublizaja w dyskusjach, a pozniej narzekaja ze nikt ich nie chce (samotni w nickach). po takich tyradach na forum to nie dziwota. a najlepsze gdy rejestruje sie na forum nowy facet to maja jakies samcze pobudki i gnoja go slownie tylko po to, by nie odebral im uwagi forumowiczek. hahaha! a hitem jest tworzenie watku dla niejakiego kreweta, 23/4 latka , wielkiego eksperta od damskich spodnic i spodni. poziooooooooom.... zenada nie faceci."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×