Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dżweronika 20

gdzie kupić facetowi koszulę czy muszę patrzec na markę? jaki skład materiału ?

Polecane posty

Gość gość
zobacz Bytom wiem nazwa brzmi nieznajomo ale to polskie dobre koszule rozne sklady i wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonały prezent, to koszula szyta na miarę. Wybiera się wszystko samemu, materiał, krój itd. Sam spróbowałem i warto. Wolę posiadać jedną koszulę ale stworzoną wyłącznie dla mnie :) sklep online, który mogę polecić to www.marlonkoszule.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Wólczance mają eleganckie koszule, na pewno wybierzesz coś dla swojego faceta. Teraz w Centrum Janki jest promocja - druga rzecz z nowej kolekcji gratis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sobie sam z********a kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gitarzystka9
Super koszule kupisz na http://roland-modameska.pl Maja salony w Warszawie, Plocku i Plonsku. Super jakosc, wszystko szyte w Polsce, sama facetowi tam kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma sporo koszul z Pako - sprawdź sobie co mają na stronie , może i Wam coś przypadnie do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilkaaal
@gość dziś Czesto u nich zamawia? widzialem promocje na ich stronie i chcialam cos dla swojego kupic.. tyle ze to wymagajacy chlop - jak sie dopatrzy ze cos jest nie tak z materialem to mi bedzie pozniej chodzil i gadal..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Emilkaaal Najlepiej chyba po prostu będzie jak zamówisz i sama sprawdzisz czy mu sie podobaja. Wiesz, kazdy jest inny ale jak znasz swojego chlopa to mniej wiecej powinnas wiedziec co mu sie spodoba a co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam salon Roland moda męska, mają bardzo fajne garnitury, szyte na miarę, polski salon wszystko szyte u nas w kraju. Bardzo fajni, mój facet się tam ubiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Marynarki z dobrej jakości materiałów to w Pako Lorente kupuje zawsze mąż 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halina34

E-merceria polski producent koszul,mają nawet opcję na wymiar. Także też fajne rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×