Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

edo331

(Wciąż) szukam dziewczyny

Polecane posty

Jeżeli dalej będziesz tak ładnie ubierał w słowa swoje myśli to zdradzę jeszcze jedną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie. I to z tych nieprzyjemnych , bo czasem mam chęć popłakać albo pazur pokazać a nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróć we śnie do domu, w spokoju wypocznij, gdy znów zapragniesz przygody wróć do nas, a wiedz że czekamy, my którzy tylko dwie mordki znamy i w internecie tylko na dwóch stronach bywamy a te teksty to godzinami wymyślamy, żebyś czytała i się śmiała (czasem płakała, nad naszego brakiem znajomości języka polskiego) Dobranoc. Dwa buźki się należą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże drogi, nie rób tak więcej, myślałem, że mnie tu zostawiłaś (tak wiem egoista ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAŁY JEDEN DZIEŃ, przeczytaj to dziesięć razy i zobacz jak to długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały dzień i cała noc a w przeliczeniu na minuty i sekundy jeszcze dłużej się wydaje :p A w sumie jakoś szybko mija mi ten tydzień, jutro już czwartek. Zazwyczaj nie narzekam, więc powiem, że wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez ciebie nie mam z kim gadać, nikt mnie nie rozumie, a z tobą rozmawia się tak łatwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę do ciebie wpaść, możemy pójść gdzie chcesz... do kina, na koncert, na Majorkę, na narty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz na myśli, że żartujesz o tym czekaniu? Sorki ale dziś już słabo kontaktuje. A z tą dziewczyną nie piszesz już maiil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, wprowadzam zamieszanie. Ona chyba nie chce ze mną mailować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wprowadzasz zamieszania. Po prostu nie wiem czy dobrze zrozumiałam :) Tak to bywa z tymi znajomościami przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Wybierałem właśnie jakiś dobry cel na wycieczkę (w dalekiej przyszłości): wstępnie proponuje Tajlandię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo teraz Ciebie nie było bardzo długo ;) a ja zaraz będę szła. Pomarzyć można czemu nie może być i Tajlandia na początek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, głupotami się zajmuję zamiast cieszyć się twoja obecnością;) Szczerze powiedziawszy, dzisiaj się nie czuję najlepiej, przez co słaby ze mnie rozmówca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to marsz do łóżka :) Co by Ci tam nie było zalecam odpoczynek ;) jakoś się przemęczysz nic nie robiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że szczerze. Ale jak nie chcesz mówić to ok. U mnie w sumie może być. Dzień jak co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×