Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość robena

szukam su

Polecane posty

dark do czego dazysz? nie bylo pytanie do ciebie , nie odpowiadalam na twoj post, wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka podąża do krynicy :) skończyły mi się płyny (ustrojowe) Czy Su-17 może być odpowiednia? no wątpię... Pan woli jednak troszkę starsze roczniki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark nie szalej :) SU-17 w zasadzie juz nie lata a SU-22 to chyba tylko na jednym lotnisku maja :) dosyc stare konstrukcje :P:P:P:P jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co właściwie jest z tą Su ?? może trzeba ją wymienić na zupełnie inną, skoro okazało się że brak jej TUV-u? :P:P:P:P przez to siedzenie w piwnicy, jestem dodatkowo opóźniona;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podążam ku szczęściu;) Matko, chcesz powiedzieć, że zsikałaś się na podłogę? Panu Misiu, lata nie lata ważne żeby na klęczkach długo wytrzymać mogła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mowisz??? a od kiedy to "czarnulka' sie tak nauczyla szpicruta wymachiwac i do piwnic zaganiac?? :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, od kiedy los mnie obdarzył Matką którą trzeba umieć ujarzmić:P ­ Mówiłam Ci, że jestem buntowniczką. Też lubię wziąć siłą to co mi się należy. Bardzo ładnie wyglądam ze szpicrutą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, piwnica nie jest odpowiednio przygotowana do przechowywania takiego wartościowego towaru ... zabytki muzealne wymagają odpowiednich warunków :P jakaś łazieneczka nie za duża :O dla matki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zebach na pewno a z tym ujarzmianiem to sie dziecko drogie za bardzo nie rozpedzaj :P:P:P:P bo mamusia tez nie jest taka bezpanska jak udaje :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie a co do pokoiku to nie z telewizorkiem, a raczej z kilkoma niezbednymi mebelkami telewizorek nie jest potrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za telewizorkiem to ja tak za bardzo nie tęsknię :P ja mam tęsknoty raczej za czym innym:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba sobie dziecko nie wyobraza, ze Misiu da taki niebezpieczny sprzet do reki jeszcze bys sobie niechcacy krzywde zrobila, po co :) Moja jedna wystarczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może ja pokornie poproszę o ustalenie kolejności :P jak takie coś się nazywa ??... eeeee, ... grafit... grafik... hormon.. nie.. hormogron.. harmonogram.. wszystko przez tą przeklętą piwnicę.... chcę mieć okno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wciaz tylko wymagania i wymagania okno, moze jeszcze lozeczko, szlafroczek?, bamboszki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki harmonogram. Kogo mam najpierw bić? Mnie to w sumie nie robi różnicy;) Nie przez piwnicę zapomniałaś a przez sklerozę, nie wydziwiaj Matko, bo ściągniesz na siebie karę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
harmonogram moze byc dziecko jak kazda grzeczna istotka poczeka spokojnie w kacie na swoja kolej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamknęłam się teraz w sobie :P:P:P i proszę mnie nie otwierać... te hormony ... i kącik z zabawkami .. to najpierw mi przygotujcie.. a nie tak.. do piwnicy i cicho być... mam jeszcze trochę godności osobistej ;) poniżać się nie pozwolę... i żyć bez łazienki i okna nie będę ... zawołam miejscową sunię, a ona na was zaszczeka ... miiiaaałłłłłł :P:P:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corko droga Misiu wie, ze pragniesz poczuc porzadny uscisk na szyi :) ale mamusie?? dusic?? to juz jest zboczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee znaczy chodzilo o to, ze nie Dusze ci "matki' :) troche metnie wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu, moje pragnienia obierają różne kierunki. Dzisiaj to ja pragnę czegoś zupełnie innego niż męski mocny uścisk;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mętne to jest to tłumaczenie :P a nie coś co wyszło ... stąd nic nie wyszło ... tylko weszło - brak porozumienia w Rodzinie :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie okno, bambosze, a tu jakies pragnienia wciaz cos :) nic tylko lac i patrzec czy rowno puchnie przez was wpadne w kompleksy, zaczne sie jakac i slinic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×