Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cztery_Pory_Roku

3 dziecko, trudna decyzja

Polecane posty

Gość cycyrydza
Ja też czasami sie zastanawiam nad 3 dzieckiem mam już synków starszy ma 7 lat młodszy 2 fajnie by było mieć jeszccze córeczkę ale to nie najważniejsze byle było zdrowe śmieję sie że jak bym urodziła 3 chłopca to dokupiła bym psa i było by 4 pancernych marusia i pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmary
Mam dwojke planuje trzecie, marzy mi sie ogolnie czworo pociech dlatego licze na bliznieta zeby miec czwarta ciaze z glowy bo z ajac zycie po trojce juz mi sie nie bedzie chcialo:P Mam blizniaki w rodzinie i dodatkowo pracuje na te bliznieta hehehe wykorzystuje rozne metody naturalne a jak mi sie uda to obiecalam podzielic sie tym sposobem na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cztery_Pory_Roku
cycyrydza :D:D Elmary :D nawet nie wiedzialam, ze sa naturalne metody na bliznieta :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elmary
Hehe sa, sa...;) tylko nie wiem czy dzialaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadumanaaaa
Ja też biję się z takimi myślami jak Ty Autorko tyle, że u mnie największym problemem, który mnie skutecznie powstrzymuje przed staraniami jest wiek i związane z nim zwiększone ryzyko wystąpienia wad u dziecka...skończyłam 39 lat...w ubiegłym roku byłam w ciąży ale niestety nie donosiłam. Wiem, że każdy m-c działa na niekorzyść, wiem, że wiele kobiet w moim wieku i starszych ode mnie rodzi zdrowe dzieci ale nie przemawia do mnie argument, że i młode dziewczyny coraz częściej rodzą dzieci z różnymi obciążeniami. Czasem myślę, że jestem zdecydowana na tak na 100% a kiedy przychodzi odpowiedni czas tchórzę....wyrzucam sobie, że nie starałam się kilka lat temu, że ciągle było coś. Nie wiem co zrobić.....mój mąż jest na tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×