Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KaskaNieznajoma

pierwsza ciąża

Polecane posty

Gość ranamana
Hm tzn śluzem płodnym tego nazwać nie można , ale jest na podobę, bynajmniej ja tak miałam i mam do dzisiaj (12 tydzień ciąży ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koński cyc
U każdej ciężarnej śluz jest inny. Tzn nie u każdej ;P bo by rodzajów śluzu zabrakło :D Ale nie ma reguły na to jaki powinien być śluz w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn śluz to rozumiem ze u każdej inny ;) ale chodzi mi o owulacje i ten śluz płodny,który jest co miesiąc , czy poprostu występuje owulacja po zajściu w ciąże w 1 miesiącu i jest śluz ten przed owulacyjny czy nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;) ciemnota
jak m oze wystepowac owulacja skoro jeste juz w ciazy?przeciez to nielogiczne!ile ty masz lat,ze o takie rzeczy pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam to jakoś wytłumaczyc , spokojnie :D chodziło mi o ten śluz owulacyjny poprostu ten śluz płodny , bo owulacji to niema wiadomo, źle to sformułowałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koński cyc
może być owulacja po zajściu w ciąże ;) Stąd przypadki gdzie baba rodzi "bliźniaki" każde od innego ojca :D Ale jest to tak rzadkie i tak nieprawdopodobne jak 6 w totka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ;) czyli jeśli chodzi o ten nasz typowy, co miesieczny "śluz płodny" to niema tak? jest sucho ? czy jak? bo powiem szczerze , że jeśli chodzi o objawy ciązy to się znam :D ale jeśli chodzi o śluz to nie mam pojęcia .. ;) jest sucho? czy biało? czy jest taki ciągnący się płodny ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×