Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdziaaaa.1983

szukam chętnej do trójkąta toruń

Polecane posty

Gość magdziaaaa.1983

marzy mi sie trójkącik, ale nie znam chętenej dziewczyny. Mój mąż niemiałby nic przeciwko temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktory zna problem
tez szukamy i co? albo ktos z rozchwianą psychą albo sie nam nie podoba ot cały problem gdy sie szuka kogoś na poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziaaaa.1983
a tobie berdziej zależy czy mężowi. Bo u nas to jest tak, że ja mam takie fantazje. Problem z tym że nie znamy chętnej dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
My tez szukalismy ale sie udalo znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziaaaa.1983
a gdzie znaleźliście odpowiednią osobę i czy byłaś zadowolona. I jak uczestniczył w tym twój mąż, na ile mu pozwoliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Ta osoba to ukrainka, która studiuje u nas w kraju i jednoczesnie pracuje w firmie z którą moja firma współpracuje. Byłysmy razem na szkoleniu, pożniej zaprosiłam ja do siebie i jakos tak wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziaaaa.1983
zazdroszczę takich doznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Było kilka spotkań i była naprawde fajna zabawa. I nawet spotkałyśmy się we dwie ale ciiiii bo mój facet nie wie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia9
ja bym może spróbowała, zawsze to jakaś nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Asia a ty jestes w zwiazku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia9
teoretycznie tak:) ale nie zobowiązującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek ;)
i jak było też chcieli byśmy takie coś przeżyć z Dziewczyna ale trochę się boimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Piotrek a co chcesz wiedziec bo jednym słowem można odpowiedzieć że było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek ;)
No nie uważasz że to trochę dziwne :) co prawda wydaje się fajne i lubie tak eksperymentować a dziewczyna boi się że nas to oddali od siebie:) i mówiła że w sumie dziwnie by jej było jak bym Hmm... wkładał innej i jeszcze przy niej:). Więc jestem ciekaw jak to wyglądało u ciebie mniej więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
Nie no mój nie odbywał stosunku z tą kobietą. Np obie piescilsmy faceta ustami, ja go dosiadałam a ona siadala mu na twarzy i my sie calowalysmy piescilysmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek ;)
aha:) no no dzięki jeszcze musimy to obgadac ale ją bym chciał takie ciszy przeżyć:) ale ja i 2 kobiety odwrotnie nigdy;D nie zgodził bym się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorcia84
No to juz musicie ustalic zasady gry miedzy soba zeby pozniej nie było problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moja żonka całowała się na imprezie z inna dziewczyna teraz dużo rozmawiamy i mamy chęć na trójkącik tylko ciężko o dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaliśmy długo,pomógł przypadek,to kobieta którą od dawna znamy,przy rozmowie od słowa do słowa tak wyszło. Już prawie dwa lata mamy ten układ z nią,wszyscy jesteśmy zadowoleni.Mi ona się autentycznie bardzo podoba,zresztą od dawna,tylko nie myślałam nigdy,że będę cokolwiek z nią innego robiła niż wcześniejsze kontakty. Mąż usatysfakcjonowany w pełni,teraz oboje nie możemy doczekać się spotkań. Pozwalam im na wiele,full wypas,bo w zamian też to dostaje. Oczywiście higiena i tabletki przez nas dwie to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trójkacie zawsze jest ktos poszkodowany...My mieliśmy wymianę partnerów.Mielismy też ,ze najpierw jedna była rżnieta po tem gdy stanął po godzinie panom byla druga rżnięta.Bylo wspaniale fajna zabawa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×