Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomtom

pilne!

Polecane posty

Gość tomtom

Witam, zacznę od tego że mam 19 lat, ostatnio odbyłam 4 stosunki 27.10 oraz 3.11, wszystkie zabezpieczone prezerwatywą, która ani nie pękła ani nie zsunęła się, na dodatek facet doszedł (tylko podczas jednego, reszta stosunków była krótka i 'niepełna' ) nie będąc we mnie. Ostatnia miesiączka zaczęła się 6.10, niestety nie jestem w stanie określić jak bardzo regularne mam cykle, wiem, że na pewno dłuższe niż 28 dni (tak wiem, to błąd, że nie obserwowałam tego zbyt dokładnie). Mam dużą tendencję do panikowania i nadinterpretacji pewnych spraw, dlatego chciałam kogoś zapytać o zdanie, na razie tutaj. :) Na razie czekam na miesiączkę, co z resztą też jest dla mnie ciężkie do określenia ponieważ za każdym razem miewam inne objawy, dzisiaj zaczęło mnie pobolewać podbrzusze, od jakiegoś czasu mam biały, gęsty bezwonny śluz. Moim pytaniem jest czy mogę być w ciąży? Wiem, że może wydać się dziwne, bo sama staram siebie uspokoić, że się zabezpieczyliśmy i nie doszedł we mnie, jednak bardzo prosiłabym o odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolazkola
pewnie jesteś w ciąży ale urojonej :D jak się nie ma pewności to w aptece jest test ciążowy gamoniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomtom
to czy k***szonek czy nie, nie podlega twojej ocenie ;) wiem, że jest, ale i tak nie minęło jeszcze 14 dni od pierwszego stosunku, poza tym chciałam sie jakoś uspokoić, może to chyba wynikać ze stresu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×