Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam marchew i groszek z puszki

kosmetyki profesjonalne do włosów

Polecane posty

Gość gość
To dobrze ze dajesz namiary to porównam sobie cenki z moim starym salonem, ale juz widze ze na farbowaniu maja dużo taniej bo az 80zł. A to jak dla mnie jest bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ze dla mnie najfajniejsze i najlepsze fryzjerki są w Galerii Herbewo w Strefie fryzur. Dla mnie to taki numer jeden jesli chodzi o salon, podejscie do klienta, doradzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jak już raz pojdziesz to bedzisz wracać do nich, bo profesjonalnie jest w kazdym calu. Do tego jeszcze pracują na bardzo dobrych kosmetykach OSMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam szampon z inoaru- moja fryzjerka uzywa ich keratyny, wiec postanowilam zakupic cos od nich, bo to spoko kosmetyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam inoaru serii arganowej kocham ich olejek arganowy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozjaśniacz Wella Blondor i woda Wella welloxon 6%. oba spiją się na medal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze przyznać ze sama nie sądzilam ze jeszcze jest taki fryzjer który z moich ciemnych włosów zrobi jasny braz i tak doskonale dobierze kolor ze ja sama bede sie czula dobrze i rzeczywiscie bedzie to fajnie wyglądało. Naprawde salon i wszystkie fryzjerki godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkowicie się z Tobą zgadzam.Tutaj spokojnie uczeszecie sie jak celebrytki i naprawde bedziecie wygladały swietnie a nie wydacie za dużo jak na stolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iguanka89
Ja używam serii Ultimate Blonde od Great Lengths i jestem zachwycona. Są idealne dla moich zniszczonych blond włosów i z tego co wiem, moja siostra tez skusiła się na te profesjonalne kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×