Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tchnienie wiosny o poranku

DDA a miłość? Jest szansa na stworzenie dobrego związku?

Polecane posty

Gość Tchnienie wiosny o poranku

Jak w temacie, jestem DDA, nie umiem czuć się szczęśliwa. Ciągle szukam dziury w całym, potrafię kochać tylko ludzi którzy mnie krzywdzą i wykorzystują. Spotkałam teraz wspaniałego męzczyznę, kocha mnie. Ma cechy o jakich marzyłam a mimo to nie czuję się spełniona, szukam dziury w całym. Czy jest ktoś na forum kto podpowie mi jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchnienie wiosny o poranku
Proszę, niech ktoś mi poradzi co zrobić bo naprawdę nie chcę zepsuć tego co teraz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są na to trzy sposoby: terapia, terapia i terapia. Sama świadomość, że jesteś DDA nie wystarczy. i samodzielnie masz małe szanse się z tym uporać. ale z pomocą dobrego terapeuty owszem. ja jestem tego przykładem. nie potrafiłam stworzyć dobrej więzi z facetem przed terapią, zawsze coś było nie tak. a teraz mam męża i jesteśmy ze sobą szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhu78nic nowego
jestem dda i mam tak jak ty mieszkam zagranica i na terapie nie mam jak isc,,masakra czas leci aja 38l zero chlopa domu , dzieci nic wsumie mi dobzre bo ja kochac nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchnienie wiosny o poranku
O tym, że jestem DDA dowiedziałam się dopiero po rozpadzie mojego związku 8 letniego. Oczywiście związałam się z kimś kto mnie potrzebował, teraz mam kogoś naprawdę cudownego, mogę na nim polegać i ... doprowadza mnie to do szału. Wciąż czuję coś do kogoś kto traktował mnie źle, olewał, ale jest i był w dołku więc mogłam mu pomóc, wiecie taka świadomość że mogę go uratować, że dzięki mnie znajdzie sens w życiu. Nie chcę zepsuć tego co mam, naprawdę. Ale widzę że coraz mi trudniej.Im bardziej on okazuje mi czułość i bliskość tym mniej ja to czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka1412
Nie jest możliwe miłość będąc DDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST możliwe ALE
Jak powiedziała jednak z dziewczyn wcześniej: TERAPIA, TERAPIA i jeszcze raz TERAPIA. Bez terapii nie poradzisz sobie z gonitwą myśli w swojej głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tchnienie wiosny o poranku
Oj tak myśli ja mam dużo, za dużo. Zamiast cieszyć się chwilą to myślę, myślę, myślę... A jeśli chodzi o terapie wystarczy zwykły psycholog czy specjalizujący się w DDa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×