Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiac sie

trudny wybor?

Polecane posty

Gość zastanawiac sie

Kogo wybierze kobieta zyjaca w malzenstwie gdzie jest milosc zrozumienie ale nie ma kasy. Gdy pojawi sie atrakcyjny facet z kasa ktory moze zapewnic wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiac sie
satysfakcjonujacy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"satysfakcjonujacy" Doskonałe określenie dla seksu, o którym nie da się nic dobrego powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli w obydwoch bylby zatysfakcjonujacy to wybralabym biede z mezem, natomiast jesli sex z mezem bylby chooyowy to zaraz posypalaby sie cala reszta, czyli od razu leiej wybrac tego bogatego ;):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka27*
vievior to jak inaczej nazwiesz udany seks? do tematu meza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa typowe myslenie dopa
trzeba myśleć głową a nie dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna go nazwać zajyebistym :classic_cool: Autorka ma dylemat moralny?:D i tak znajdziesz powód by pieniadze przesłoniły całą resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebiański, cudny, doskonały, fenomenalny, niesamowity, niezwykły, oszałamiający, porażający, porywający, szampański, wspaniały, zachwycający, zdumiewający zniewalający, wyuzdany, rozpustny rozwiązły, sprośny, wszeteczny, dziki, zwierzęcy, nieokiełznany, niepohamowany.... itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _szczerze_
tego z pieniedzmi , bo dosyc mam biedy z mezem , co z tego ze dobry dla mnie , jak wiecznie klotnie o pieniadze . a tego z pieniedzmi nie usialabym kochac , wazne ze nic by mi nie braklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"milosc zrozumienie ale nie ma kasy" Po co ta miłość ? To komplikuje sprawę. Zakochana w jednym facecie kobieta raczej nie poleci zaraz do innego. Najpierw musi się choć trochę odkochać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie "satysfakcjonujacy" seks to tez wlasnie ten "naj". Taki, o ktorym nie da sie powiedziec nic wiecej, calkowity i spelniony . ciekawe jak odbior tych samych slow moze byc rozny ; ) A co do pytania autora/ki to wystarczy sie rozejrzec dookola siebie, zeby sie przekonac jak czesto takie zdrady sie zdarzaja i jak czesto sprawdzaja. w sumie to nawet zabawne, bo osobiscie nie znam z a d n e g o takiego przypadku. A przeciez nie obracam sie w srodowisku wyjatkowo wiernych kobiet ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trochę tak jak z określeniem "sympatyczny". Mówimy tak o kimś, o kim nie potrafimy powiedzieć konkretnie nic dobrego ale chcemy być dla niego mili. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×