Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zagubiona2222

Co mam zrobić??

Polecane posty

Gość zagubiona2222

Kiedyś było coś między mną a Panem Ł. ktory jest bratem mojego męza Pana D. Ale to minelo i zwiazałam sie z panem D na dobre bo mamy dziecko i ślub cywilny. Jednakże od jakiegos dluzeszego czasu miedzy mna a panem D sie nie uklada. A ja wiem że czuje coś do jego brata czyli pana Ł. i zawsze cos czulam jednakze on wolal sie zwiazac z inna. Po jakimś czasie Pan Ł oznajmil mi ze zaluje ze nie jest jednak ze mna i ze tak wszystko wyszlo. Ostatnio byla u nas parapetowka i pan Ł oznajmil przy wszystkich znajomych (troche wypil) ze mnie kocha, a pozniej dodal ze zartuje.. wiec nie wiem jak mam do tej sytuacji podejsc wgl. Moja znajoma mi powiedziala na drugi dzien po imprezie ze jak patrzyłana Pana Ł to miala wrazenie jaby chcial sie na mnie rzucić z pożądaniem. Do tego moj mąż Pan D wczoraj zapytał sie mnie czy go Kocham a ja wprost ze nie wiem.. w sumie bardzo mnie skrzywdzil ostatnimi czasy.. ale to za dlugo by opowiadac i chyba jednak juz na serio nic do niego nie czuje. Ciagle mysle o tym wszystkim i nie wiem co robic. Zosatwić męza i rpbowac zwiazac sie z panem Ł?? Bo przeciez nie mozna byc z kims na sile. A moze zostawic meza i zyc samej z dzieckiem?? Czy trwac na sile w tym zwiazku bez uczucia z mojej strony?? Doradzcie mi cos prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×