Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie do autorki

ile płacicie zsa perfumy?

Polecane posty

moje ulubione to gucci envy me- 300 zl. tez dolce blue tez tak cenowo podobnie, czasem kupuje tez tansze kiedys strasznie lubialam zapach naomi cambell te rozowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie do autorki - dla Ciebie może przesada, ale skoro ktoś ma na to pieniądze to czemu ma sobie odmawiać? diewoćka - "lubiAłam"? litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do autorki
wyraziłam tylko swoje zdanie, ze dla mnie to przegięcie ale jak ktos ma kasę to niech kupuje, co mi do tego? nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie płacę :) nie kupuję sobie sama perfum :) a te które dostają zaczynają sie od 170 wzwyż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrony
Ja przy wyborze perfum ufam innym kobietom, które je już przetestowały. Ładne perfumy zazwyczaj podobają się wszystkim. Mam kilka perfum z tego rankingu i dosłownie KAŻDE są idealne. Zobaczcie sobie na listę najpopularniejszych zapachów. http://matrony.pl/ranking-najpopularniejszych-na-swiecie-perfumy-dla-kobiet/ Ubóstwiam te Burberry i Si !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszałamiającą kwotę max 50 zł za dość spory flakon i to jeszcze tych najpopularniejszych marek :D Kupuję po prostu odpowiedniki perfum i nigdy z nich nie zrezygnuję chyba, że zamkną zapachowiec.pl bo tylko u nich robię zaopatrzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam zapachy Diora,a identycznie jak oryginały pachną na www.zapachowiec.pl i są w bardzo atrakcyjnych cenach. Za większe pojemności nie przekraczam 100 zł. Polecam,zapachy bardzo trwałe i ładne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25zł za perfumy arabskie w olejku pachnę cały dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kupuje na zapachowiec.pl za ok 20zł :) w zależności które, za 17ml :) szybko mi się nudzą perfumy, dlatego wolę akie mniejsze, za każdym razem biorę coś innego, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję odpowiedniki perfum na goia.pl i na pewno nie zrezygnuję. Maja duży wybór i na prawdę dobre ceny. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również kupuje z www.goia.pl i jest tanio,a perfumy w świetnej jakości. Najczęściej zamawiam Chanel Mademoiselle zamiennie z Chanel Chance. Te największe pojemności a wydaje około 100 zł. Opłacalne zakupy,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na goia.pl bo mają najlepsze ceny i jakość super. Za 65ml płacę 65zł. Mogę śmiało polecić tę rozlewnię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na zapachowiec.pl i za 65ml płacę 65zł. A perfumy są rewelacyjne, długo się utrzymują, zapachy nie odbiegają od oryginałów i przesyłka też jest bezproblemowa :D Aktualnie mam Gucci - Rush 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę około 60zł za duży flakonik, no i do tego ładny :D Wystarcza mi na długo, bo perfumy są bardzo trwałe. Zaopatruję się na zapachowiec.pl i mogę się cieszyć moimi ulubionymi zapachami za bardzo dobrą cenę. Już się nie mogę doczekać Calvin Klain - Euphoria, które zamawiałam wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę około 50zł i wystarczają mi na bardzo długo mimo, że używam codziennie. Kupuję na zapachowiec.pl, bo mają duży wybór zapachów i pojemności a także atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za perfumy, które przy codziennym użytkowaniu wystarczają mi na 2-3 miesiące płacę około 50zł. Zamawiam na goia.pl i jestem bardzo zadowolona z jakości, ceny i dostawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję na zapachowiec.pl i płacę około 50zł za dobrej jakośc***erfumy, które wystarczają mi na długo mimo codziennego użytku. Obecnie używam Yves Saint - Laurent - Black Opium i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazwyczaj płacę około 50zł za dość duży flakonik. Używam codziennie moich ulubionych Calvin Klain - Euphoria, więc nie opłaca się kupować mniejszych :D A na zapachowiec.pl mają dobre perfumy i w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy próbowałam sobie coś wybrać lepszego w perfumerii, nigdy mi się nie udało. Psiknięcie na papierek to nie to samo co rozwój zapachu na skórze. Mi tam wszystko zwyczajnie śmierdzi a po trzecim czy czwartym zapachu już zupełnie nic nie czuje zapachu tylko mnie głowa boli. Próbowałam psikać na nadgarstek ale nigdy nie trafiłam z zapachem. W związku z tym nie mam ulubionych perfum, używam przypadkowych, które dostaję w prezencie 100 zł) i żadne nie są moimi ulubionymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawny ladaco
ALLURE homme sport 250 zyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę około 50zł za duży flakonik, który wystarcza mi na bardzo długo. Kupuję perfumy od dłuższego czasu na zapachowiec.pl i jestem zadowolona. Moim ulubionym zapachem jest Chloe ale wybór jest bardzo duży i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupuję perfumy na zapachowiec.pl i płacę około 40-50 zł za flakonik który wystarcza mi na bardzo długo pomimo codziennego użytkowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamawiam na zapachowiec.pl i nie płacę więcej niż 50zł a wystarczają na długo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, moim zdaniem bez sensu płacić po 500zł, ja od dawna kupuje na zapachowiec.pl, i jestem bardzo zadowolona, bo są mega trwałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę około 50zł za duży flakonik, który wystarcza mi na 2-3 miesiące. Kupuję na zapachowiec.pl i jestem bardzo zadowolona. Mają duży wybór perfum w dobrej cenie i dobrej jakości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje Dolce & Gabbana light Blue za ok. 300zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczęściej kupuję Lancome - La Vie est Belle oraz Versace - Crystal Noir, ale także inne i wszystkie na zapachowiec.pl. Maja fajne ceny i dobre perfumy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam na goia.pl, a za największe flakoniki perfum ok 100zł, więc myślę, że ceny zadowalające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×