Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yerboyerbaczka

Yerba Mate odchudza! :)

Polecane posty

Gość yerba odchudza
Z tym pytaniem to do Yerbayerbaczki :D, bo ja osobiście yerbę bardzo sporadycznie piję. Nie pije w ogóle kawy, nigdy nie piłam, więc jestem bardzo wrażliwa na kofeinę, która jednak mi szkodzi. Ale moim zdaniem to najlepiej wziąć na początek jakąś bez dodatków, aromatów. Żeby mieć pewność co do faktycznego działania na twój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerboyerbaczka
Hej hej ;) Ja teraz piję taką zwykłą bez dodatków Pajarito. Na tej stronce jest napisane, że ma mocne pobudzenie i jest popularna w Polsce,więc się skusiłam. Pomyślałąm, że skoro tylu rodaków ją pije i daje radę, to może i moje kubki smakowe to polubią? I polubiły, a jakże :D Także mogę to polecić na początek ;) Ale faktycznie jest ich dużo rodzajów i myślę, że obojętne, którą wybierzesz. To już kwestia smaku. Ja dostałam od mojego sprzedawcy darmową próbkę yerby anyżowej, była słodkawa i dobra, ponoć najlepsza dla nowicjuszy, bo nie czuć aż tak bardzo tego gorzkiego smaku. Smaczna była, ale to trzeba lubić anyż, który ja uwielbiam i na pewno kiedyś sobie zakupię taką yerbę ;) Ale ogólnie szybko przyzwyczaiłam do smaku tej cyzstej yerby, bez dodatków, wiec nie ma się czego bać ;) Właśnie pisząc to popijam sobie Yerbę i nie jest to dla mnie żadną katorgą, jakbym piłą zwykła herbatę czy coś ;) No i apetyt mam od rana na wymarciu ;) Ogólnie na tej ich stronie nie ma wszystkich produktów, które maja w sprzedaży. Jak u nich byłam, to mieli różne, z miętą, cytryną, takie specjalne do odchudzania, ciężko się w tym połapać ;) Najlepiej powiedzieć sprzedawcy, o co nam chodzi z tą yerbą i skorzystać z tego, że on jednak się na tym zna lepiej niż my i doradzi ;P Ja sobie wzięłam taką bez dodatków, żeby się przyzwyczaić do czystego smaku yerby a potem eksperymentować ;) Teraz myślę o Rosamonte especial, jest trochę droższa, ale ponoć i bardzo mocna, mniej zużyje się jej na jeden raz, więc powinno to być opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerboyerbaczka
ech,tyle się naprodukowałam i nie dodał mi się post :( To teraz w skrócie to co napisałam wcześniej: -ja piję teraz czystą, bez dodatków, Pajarito. Tak na początek lepiej wziąć taką, żeby sprawdzić, czy pomaga, czy nam smakuje. Jak się okaże dobra, to można eksperymentować z dodatkami ;) Ja dostałam od Yerbomanii darmową próbkę yerby anyżowej i była dobra, słodkawa ;) -co do wyboru, to najlepiej skonsultować się ze sklepem. Ja napisałam na GG do sprzedawcy, pogadaliśmy sobie i doradził mi, co wybrać na początek. -ja się bałam, że to będzie tak obrzydliwe, że nie dam rady pić, ale nie było żadnego problemu. Teraz sobie robię czasem takie siekiery, że ho ho i spokojnie da się to wypić ;) Właśnie popijam yerbę pisząc to i nie odczuwam żadnego dyskomfortu, jakbym piła zwykłą herbatę ;) A apetyt od rana na wymarciu, mimo że w domu szarlotka z kruszonką, która jest mi obojętna ;) Ale fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerboyerbaczka
jednak się dodał po czasie, no cóż, PRZEPRASZAM za syfienie postami na forum! Ale nie cierpię się wielce powtarzać, to i oba posty się jednak różnią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Livv
Okej, dziekuje bardzo, na pewno mi sie przydadza te informacje ; ) Ja myślałam zeby zamówic taką na odchudznie, jest na tej stronie - Selecta Silueta.. ale jeszcze sie zastanowię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerboyerbaczka
Proszę, cieszę się że mogłam pomóc :) Póki jestem w stanie "eureka to działa! " to trzeba mnie wykorzystywać bo mogłabym o tym gadać bez przerwy z tej radości :D No ta Silueta jest właśnie specjalnie na odchudzanie, ale nie wiem co zawiera, to już trzeba by się dowiedzieć od kogoś mądrzejszego ;) Ja tam mam uraz do rzeczy typowo na odchudzanie, myślę, że jednak głównie yerba mate sama w sobie odgrywa tu największą rolę- ale nie mam porównania, bo Siluety nie próbowałam. Znalazłam za to na ich FB ciekawe informacje: "Czy wiesz, że Yerba Mate zawiera aż 24 witaminy i mikroelementy oraz 15 aminokwasów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu? Napar Yerba Mate łączy w sobie właściwości wielu innych napojów, takich jak: -kawa i napoje energetyczne (pobudza, redukuje zmęczenie, wzmacnia koncentrację) -mięta (ułatwia trawienie) -zielona herbata (działa moczopędnie i oczyszcza organizm z toksyn) -herbata Pu-Erh i herbatki odchudzające (wspomaga odchudzanie, przyspiesza przemianę materii, hamuje apetyt) -woda mineralna(nawadnia organizm i dostarcza mu wielu składników mineralnych) -a nawet...alkohol :) (poprawia nastrój i... łączy ludzi :D )" No i przyznam, że ...coś w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerba odchudza
A po co pytać mądrzejszego? Ja wbiłam tylko hasło yerba silueta i juz wiem :) he he. Ona ma dodatek kminu, dzikiej róży, mięty, cedronu i alg. Składniki wspomagające prace jelit i wątroby. Dodatkowo algi które zawierają jod. Niestety ta mieszanka nie dla mnie. Algi i mięta mi szkodzą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerboyerbaczka
Ja mimo wszystko zostaje przy klasycznej Yerbie, bo tak naprawdę to ona mi pomogła ;) Jak tam, ktoś dołączył do Yerbo-odchudzania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yerbaaaaa
też zaczęłam pić niedawno yerbę (taką bez dodatków) ;-) zauważyłam pobudzenie i mniejszy apetyt także liczę na kilka kg mniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zachęcam do sprawdzenie yerba mate na zimno, z zimnym sokiem np.: pomarańczowym lub zimną wodą. Nienagannie gasi pragnienie i orzeźwia latem. Można również dodać kostki lodu. Polecam! :) Bardzo dużo informacji na ten temat na stronie http://www.yerbamarket.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W celu pobudzenia mózgu najlepszym rozwiązaniem bedzie herbata Yerba Mate|Yerba Mate} wiem z praktyki heh blisko juz do 30-tki dostałbym wrzodów bo szef sie na mnie wyżywa w robocie lecz już dzięki herbacie mate jest całkiem spoczko http://www.naturamarket.eu/yerba-mate/ herbatka ta odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopsik11
yerba przede wszystkim pobudza,ale nie powiedziałabym,że odchudza, też lubię pić ją w wersji mrożonej, na upały jest super orzeźwiająca, często piję też różne zioła, jak figura detox,żeby się oczyścić, a zimą piję dziurawiec, bo wspomaga wytwarzanie wit.D i zmniejsza zimową depresję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pobudzenie mózgu najlepszym rozwiązaniem okaze sie Yerba Mate z życiorysu wiem heh blisko juz do 30-tki nabawiłbym się wrzodów w wyniku stresu w pracy lecz już dzięki tym ziółkom jest całkiem spoczko http://www.naturamarket.eu/yerba-mate/ yerba odchudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Widzę, że każdy ma swoje zdanie dotyczące yerba mate i działania na odchudzanie. Prawda, ktoś już wyżej napisał dużo komentarzy nie wnosi wiele do dyskusji, a wręcz "pachnie reklamą". Nie na tym rzecz polega, każdy sobie znajdzie yerba mate bo jest dostępna praktycznie wszędzie. A zadawane pytania "gdzie mogę ją kupić" to ewidentnie praca sklepów :D No nic ja od siebie mogę polecić artykuł który wniesie treść do dyskusji :) http://www.chinskieprzepisy.pl/artykuly/yerba-mate-odchudzanie Osobiście piję od 2 lat i mogę przyznać, że wspaniale reguluje trawienie i działa energetycznie, efekt odchudzania mhmm wydaje mi się, że jest to raczej wspomagacz podczas diety. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zainteresowana tym produktem, widziałam produkty które zawierają yerba mate na tej stronie nuvivit.com/pl/c/Dieta chciałabym, żeby wszystkie opinie były prawdziwe, bo zamierzam je zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesiu87
Yerba mate przede wszystkim pobudza i ma swój wyjątkowy smak ;) ja kupiłem yerba mate green despalada na ymt24.pl, dzięki czemu z rana z powodzeniem zastępuje małą czarną kawkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia223
Na ymt24.pl mają szeroki wybór zestawów yerba mate na każdą kieszeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukiwaczakslimei
widać, że reklama, ale muszę pochwalic yerbę. Kupuję ją w supermarkecie mila(to co przyszło po polo markecie) za 6 zł, zamiast slimei zielonej(której odkąd polo znikło nigdzie nie mogę znaleźć). Może nie ma efektów widocznych od razu, ale ewidentnie przyspiesza przemianę materii i pobudza. Smak również jest ok. Ale jednak bardziej na odchudzanie polecam herbatkę Slimea spalanie z l karnityną, btw wie ktoś gdzie ją mogę obecnie dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GośćIwonka
A próbował ktoś tego? http://www.zielarnialublin.pl/238,yerba-mate-colon-indega-cbse-zestaw-na-odchudzanie-3x100-g-.html Różne są te yerby i nie mogę się zdecydować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena Wąbrzeźno
Nie chcę ażeby zabrzmiało to jak reklama ale szczerze mogę polecić sklep ymt24.pl po pierwsze mają przejrzystą stronę i całkiem niezły wybór wśród produktów z kategorii yerba mate. Jeśli chodzi o ceny to bardzo podobnie jak wszędzie, na plus dla sklepu przemawia indywidualne podejście do klienta oraz błyskawiczna realizacja zamówienia. Zakupy robię tam już od dłuższego czasu i jak na razie bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się - szybkość realizacji zamówienia to rzeczywiście mocna strona sklepu, podobnie zresztą jak ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, ja również preferuję zdrową żywność i mam swoje typy jeśli chodzi o ich zakup. Nie chce linkować ale wątek poruszył tematykę sklepów które często odwiedzam i robię tam zakupy. Każdy sklep ma swoje plusy, warto więc odwiedzić i zapoznać się z ofertą a ta jest szeroka no i oczywiście ceny. W sklepie internetowym można nabyć zdecydowanie taniej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne zestawy do yerby są też na tobio.pl. Dobre gatunkowo herbaty i całe "oprzyrządowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandrinna36
Sama ostatnio zainteresowałam się tą herbatą i szukając jakiegoś sklepu, gdzie byłby duży jej wybór, natrafiłam na argentynalimited.pl Jak się okazuję, są tam sprzedawane herbaty pochodzące z Brazylii, Paragwaju i innych krajów Ameryki Północnej, a także naczynia do zaparzania yerba, jednak jestem ciekawa, jaki gatunek polecalibyście na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszula865
A propo odchudzania.Razem z moją koleżanką postanowiłyśmy,że zaczniemy coś działać by w końcu jakoś wyglądać już nie mogłyśmy na siebie patrzeć nie to żebyśmy jakoś dużo jadły czy tam obżerały się fast foodami nie nie po prostu gdy nadchodził wieczór siadałyśmy ze szklanką napoju plus chipsy orzeszki rzecz jasna i tak mogłyśmy cało noc ale w końcu jakoś zobaczyłyśmy w internecie post kobiety która sama się odchudzała i opisywała wszystko dokładnie i tak to nas tknęło,że dlaczego my mamy wyglądać jak brzydko mówiąc prosiaki dobrze utuczone;) I skorzystałyśmy z tego wpisu tak więc regularne posiłki plus suplement african mango http://szczupla-kobieta.pl i spacerek a to się dobrze składało bo nas było dwie więc raźniej;) od pierwszych dni jakoś czułyśmy się inaczej nie wiem czy to zasługa tym suplementom ale zamiast jeść wieczorem te świństwa my ruszałyśmy na spacer i ploteczki. Nasze osiągnięcia to 2 miesiące 18kg !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzynCuda30
Nie wiem czy ten napój odchudza ale wiem, że Yerba Mate zawiera dużą ilość kofeiny co na pewno nas pobudzi. Jeżeli chodzi o smak to na początku mi tak nie smakował ale w końcu przyzwyczaiłam się do tego smaku. Dostałam taki zestaw na urodziny. Polecam więcej przeczytać http://opakowania.edu.pl/zestawy-prezentowy-yerba-mate-na-urodziny/ o takim prezencie oraz o innych zaletach :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacia991
Ja nie polecam żadnych napoi czy też herbatek, mnie osobiście nie pomagały... Zmieniłam na tabletki Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i wtedy poczułam ,że w końcu chudnę;) może nie dużo bo 6kg w miesiąc ale to też jest dobry wynik:) Mam siedzącą pracę ale posiłki jadam regularnie;) staram się również wychodzić 3x w tygodniu na długie,szybkie spacery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina91
Czy ktoś tutaj regularnie sprawdza nowe sklepy z yerbą czy może kupujecie od lat w tym samym. Ja szukam czegoś nowego, bo moje ostatnie doświadczenia nie są zbyt dobre. Sklepy opieszale księgują wpłaty i wysyłają przesyłki. Google pomógł mi znaleźć nowe sklepy. Np. http://www.yerbka.pl A przynajmniej wnioskuję, że skoro sklep jest nowy to się bardziej stara :P Czy ktoś z Was już próbował? Yerba powoli się kończy, więc pewnie sam niedługo przetrę szlak, ale chciałam zapytać czy może ktoś już to zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×