Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

iwonka00

Pierwsza wizyta u ginekologa. Pomozecie?

Polecane posty

chciałam sie was zapytac jak wyglada leczenie u ginekologa? Mam 15 lat. Czesto chodze na basen. Ostatnio zauwazyłam w okolicach intymnych dziwną brodawke, która mnie zaniepokoiła. Jak na moje lata jestem dosć wyrośniętą fizycznie i fsychicznie dziewczyną. Jednak boje sie isc z tym do ginekologa. Jestem dosyc wstydliwą osobą. Moze to dziwnie zabrzmi ale "co on bedzie mi robic?" Prosze o wyrozumiałosc w odpowiedziach. Bo boje sie ze to cos powaznego i wiem ze trzeba to leczyc. Bo sama raczej tego nie wylecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
licze na waszą pomoc. Mamie powiem o tym dopiero jak podejme decyzje o wizicie u gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekluj
Przede wszystkim porozmawiaj z mama o tym,ginekolog niczego Ci robic nie bedzie,po prostu zobaczy co sie dzieje i przeprowadzi rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestem pewna,ale
chyba w tym wieku itak musisz iść z mamą, jak ja chodzę do ginekologa, to nastolatki są właśnie z mamami. I nic się nie bój, to lekarz i jest tam po to, aby Ci pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fat people ugly people - skiny
tak najlepiej idz z mama jestes jeszcze mloda. musi tam zobaczyc co saie dzieje. rozne pytania moze zadawac. ale brodawka w miejscach intymnych to dosc powazna sprawa dobrze ze idziesz z tym do gincia i nie martw sie on ni gryzie... wiesz ile ginekolog sie juz pipek na ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie wiem. Strasznie sie boje, ale chce miec to juz za sobą. Szczerze to wstydze sie o tym powiedziec nawet mamie. Bo dbać o higienę intymną, a moze sobie pomyslęc niewiadomo co. Boje sie o to co mnie mnie pytac.. A najbardziej chyba USG jesli bedzie potrzebne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy?
Na 100% to temat założony przez moderatora. Znów nie maja roboty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja przepraszam za te pytanie. Wiem ze jest ich pełno. Poprostu denerwuje sie. Nie mam z kim o tym pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×