Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Dostalem spadek i walka z rodzina obcej kobiety

Polecane posty

Dostalem malutki spadek od dobrej staruszki którą się opiekowałem. Obok byly tam jej dzieci. Córka i syn którzy dostali po 50 tys zl a ja 8 mln.Postanowilem przyjac spadek a im powiedzialem ze dostali juz swoj zachowek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mnie naszło!!!!!!!!!!!!!!!
nie ściska:) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dlaczeg mi zazdroscisz. Postanowilam otworzyc jakas pizzeria albo cos zwiazanego z cukiernia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
tylko tyle ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtjtr
Niestety muszę Cie zmartwić. Mają oni prawo do zachowku i to do baaaardzo dużego. Miałam podobną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja? Dziwne bo w hotelu52 stary facet zapisal swojej gosposi i ogrodnikowi spadek, rodzinie zapisał mało i jakos nie bylo mowy o zachowku. A bucaaa im dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JURASSZ
Jeżeli nie zostawiła testamentu i jeżeli notarialnie nie był przydzielony na ciebie majątek przed śmiercią - niewiele ci zostanie z tych 8 patyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkloll
słaba prowokacja obok staruszki z takim majątkiem całą rodzina była się kręciła, nawet kuzyn kuzyna jakiejś tam kuzynki a zachowek to 1/4 udziału spadkowego jeśli mąż nie żyje to dla dzieci zachowek wyniósłby w tym przypadku 1/8 majątku czyli 1 mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JURASSZ
Zachowek jest przydzielany tylko dla najbilższej rodziny. Także nie ma mowy o ciotkach wujkach chujkach jak nie ma ich w testamencie lub darowiźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adwokat. Tutaj nie ma się co babrać. Należy dobrać sobie odpowiedniego mecenasa, który zajmie się sprawą. Ja osobiście uważam, że powinnieneś skierować swe kroki do pana mecenasa Bednarczyka: http://kancelariabednarczyk.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A cóż to za mecenas, skoro trzeba go reklamować na cafe. I nie zna podstawowych zasad regulujących jego fach, chociażby nie słyszał o zakazie reklamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję wybrać się do prawnika biegłego w prawie spadkowym. Tak będzie najlepiej. Podpowie co zrobić, pomoże sporządzić odpowiednie pisma :) Z własnego doświadczenia mogę polecić Mec. Marka Seroczyńskiego. Link do jego kancelarii Ci zostawiam http://wegrow.seroczynski.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×