Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Spenkany86

Prezent dla dziewczyny na mikołajki

Polecane posty

Gość Spenkany86

Hejka, mam takie pytanie. Jesteśmy z moją dziewczyną już jakiś czas razem i nawet rozmawialiśmy kiedyś o wspólnym mieszkaniu ale nic konkretnego nigdy nie ustaliliśmy. Co myślicie o takim prezencie na mikołajki: http://4gift.pl/dwukaratowy-kubek.html ? Chcę do srodka wsadzić dorobione klucze do mieszkania i poprosić zeby sie wprowadziła bo to byłby fajny kolejny krok na przód. A świeta juz byśmy wreszcie spedzili razem :) Co wy na to? Nie dostanę z liścia jak zobaczy że to kubek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawne...
dla mnie pomysł na prezent z ukrytą propozycją udany o ile dziewczyna nie oczekuje prawdziwych zaręczyn, jeśli tak może się poczuć wykpiona, piszesz, że jesteście razem jakiś czas wnioskuje, że nie za długo, czyli powinno być ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spenkany86
No ona ma swietne poczucie humoru i w sumie ten kubek ma być takim... wstępem do wspólnej przyszłości. Parę razy rozmawialiśmy o tym ale zawsze miała watpliwosci ze będzie mi nad głową siedzieć a ja chce ja mieć co dzien przy sobie :) No i chyba dodam do tego tekst typu "chcę ci co rano przynosic kawę do łózka" to moze sie nie obrazi i zrozumie żart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spenkany86
Bardzo dziękuję za propozycje ale pytałem czy to nie bedzie głupi pomysła nie co byscie mi wcisneli zamiast tego co juz wybrałem.Handel obwozny przeniusł sie do netu :( Co do bizuterii:czy wydaje sie feist34 ze na bizuterie za 1500 mnie stac to nie. nie stac mnie, szczególnie ze co do wyboru bizuterii zdaję się na gust mojej dziewczyny - a to co oferuje pani sklep jest zwyczajnie... przaśne i tandetne :( A eksplodujące pudełko jakos jeszcze gorzej dla mnie wyglada... sory. Ale nie dziękuję za spam. Wole opinię zwykłych interanutów! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spenkany86
A poza tym... co za to za oferta dla debili? Pudełko na prezent? C'mon. Nie osmieszajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spenkany86
hmmm chce żigolaka bo nie doruchana jestem , tylko najlepiej slepego bo jak mnie zobaczy to mu się jeszcze wacuś skurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spenkany86
drogi podszywaczu powyżej, chyba gimbaza ci w uszami cieknie, przymiotniki z przeczeniem piszemy łącznie. Idź powtórz poziom podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria2204
Bezpieczniejszym prezentem mogłaby być zwykła koszulka, lub T-shirt z wyhaftowanym jakimś pomysłowym napisem, np" NAJLEPSZA DZIEWCZYNA POD SŁOŃCEM" etc. Zajrzyj na stronę shis.pl tam robia takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spenkany86
Straszne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×