Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość motyle_w_brzuchu

tak szybko się zakochać

Polecane posty

Gość motyle_w_brzuchu

poznałem super kobietę, spotkaliśmy się kilka razy i chyba się w niej zakochałem, po prostu jest wyjątkowa ma w sobie to "coś". Ostatni miałem to uczucie jeszcze na studiach i myślałem że coś takiego zdarza się tylko raz, tak żeby non stop myśleć o kimś, czuć taką jakby wewnętrzną pewność że to "ta" właściwa osoba. Wiem co mówię i chyba to jednak jest ważne w życiu, a mam pewien bagaż doświadczeń. Przecież chyba nie powiem jej tego że cały czas o niej myślę i chyba się w niej zakochałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do motyle_w_brzuchu
też tak mam... nie powiem Mu tego ale 😘 a może jednak... życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz już więm
a dlaczego nie masz jej powiedziec,? chujesz ze ona nie odwzajemnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
tak czuje że ona też to odwzajemnia, powiedziała mi że nigdy nie spotkała takiego mężczyzny jak ja, ujęła to tak że spełniam wszystkie jej bardzo wysokie kryteria, mamy po 32 lata, a ja ostatni raz tak czułem się z 10 lat temu. Po prostu nie mogę przestać o niej myśleć. Heh może jej powiem że mam motyle w brzuchu i mnie zauroczyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertaaaaa
po co od razu mówić ? podtrzymuj znajomość, bądź miły i obserwuj czy też jest zaangażowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertaaaaa
więc nie ma problemu, jest hepi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
jak wszyscy wiedzą to cudowne uczucie, ale kurcze ciężko się skupić, choćby nawet na pracy, kiedyś człowiek miał pstro w głowie bimbał sobie i studiował, a teraz trochę inaczej poważniej i ciężko jest myśleć o pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
a ja cały czas myślę o niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz już więm
za 3,4 miesiace ci przejdzie. Da sie wytrzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
tak myślę czy nie zrobić jej niespodzianki i nie pojawić się u niej dziś wieczorem a raczej późnym wieczorem z kwiatami, tylko z drugiej strony żeby nie pomyślała że chcę z nią spędzić noc, wiecie o co chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertaaaaa
wiem co czujesz :) ale ja przez to jestem jakaś życzliwsza, lekka i na kazdego maila czekam jak na gwiazdkę z nieba...i wszystko mi się udaje...jest cudnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
hehe wiem wtedy trochę przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie raz sie zakochasz
i jesli nie jestes zajety, to nikomu tym krztwdy nie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdroszczę Wam zakochańcy
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
dokładnie mam tak samo jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
oboje jesteśmy wolni :) a może lepiej będzie jej zrobić taką niespodziankę w ciągu dnia jutro niż dziś w nocy, jak myślicie. Jak Wy to odbieracie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdroszczę Wam zakochańcy
nie mów jej, bo popsujesz całą zabawę:) lepiej jej pokazuj czynami, jakieś szepty na uszko, delikatne muśnięcie policzka itd. Wiesz o co chodzi.:) Nie działaj pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertaaaaa
Jeśli jeszcze nie śpicie ze sobą to lepiej w dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
wiem doskonale wiem, ale mam wrażenie że to aż ze mnie jakby promieniowało, to tak jak chciałoby się słońce zakryć jakimś materiałem, i tak będzie przebijało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdka
mów jej prawdę bo jeszcze wszystko spartolisz jak się będziesz za bardzo czaił. Lepiej żebyś tego nie zmarnował. Zacznij działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
też tak myślę Bertaaaaa, to byłoby bardziej stosowne jak byśmy ze sobą sypiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
właśnie gmdka tak sobie pomyślałem do siebie "tylko tego nie zepsuj" bo coś takiego trafia się bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdka
no ale skoro ona Ci również powiedziała, że nigdy wcześniej nikogo takiego nie poznała to dobry znak i trudno bedzie coś zepsuć ale lepiej mieć się na baczności. Dziś jest piątek, łap lepiej telefon i zaproś ją do kina czy gdzieś a nie siedzisz na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bertaaaaa
powodzenia Motylku, wiem, że sobie poradzisz jeśli czujesz to samo co ja...żeby tylko Ona też tak miała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdroszczę Wam zakochańcy
ale fajnie... ty sobie teraz lezysz z lapkiem na kolanach w tle leci muzyczka (jaka?) i sobie o niej rozmyślasz... i ona tak samo... rozmarzyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
będziemy, będziemy rozmawiać tak później po 22, a na miły wieczór z kinem i kawiarnią jesteśmy umówieni już na niedziele. Powiem wam że jest taki stary test. Już mówię o co chodzi, wiadomo normalnie mężczyzna otwiera drzwi od samochodu kobiecie i zamyka, i potem co dalej. Może albo sobie spokojnie siedzieć z założonymi rękami albo wychylić się na jego stronę i otworzyć mu drzwi. Ja już o tym zapomniałem, że jeszcze to jest. I jakie było moje pozytywne odczucie kiedy ostatnio tego doświadczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
hehe tak dokładnie leże z laptopem w tle chili zet, a ona jeszcze nie leży, mam jeszcze trochę, z tym ze chcę żeby to skończyła, bo wiem że zajmuje się odpowiedzialnymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motyle_w_brzuchu
nie dziękuje Bertaaaaa, tak myślę że sobie poradzę, ona chyba też tak ma, i co najważniejsze powiedziałem jej o swojej przeszłości nie udanym małżeństwie i nie zraziło jej to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osso agent
z tym otwieranie drzwi, to chyba dotyczy tylko starych aut, bo jak ona ma ci za klamke pociagnąć czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmdka
Ten test był bodajże w prawie bronxu, i myślę, że chyba powinieneś darować sobie te dziecinady... kiedy ja wsiadam do samochodu to pierwsze co robię to zapinam pas, czy to źle o mnie świadczy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×