Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaił Kłamstvo

do Nowego pozytywnie i z pozdrowieniami

Polecane posty

Piotrek odpowiadam Ci na pytanie z topa o mosznie Wawruszki (bo skasowali go). Nick mój wziął sie od Twojej drugiej xwy. wrzucaliśmy sobie gdzieś na jakimś temacie i jakoś tak na poczekani wymyśłiłem "Kłamstvo" potem mi się spodobało i jakoś tak zostało. Pisaliśmy chyba już na ten temat jakiś czas temu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słucham i bez nazwisk drogi adwersarzu. Ty wiesz ja wiem, po co ta popisówa. :O Kozaka i tak przez to sobie nie zrobisz. :O Za to On przez swoją dyskrecję, ma większą widzę o bohaterach minionej dekady, niż Ty i ja razem wzięci. I mimo że za sobą nie przepadamy, to darzę Go szacunkiem. :D Tak naprawdę nie znam tematu, bo gówno mnie interesują zajawki chłopaków z efa. :O Tak sobie napisałem a Tobie od razu stanął. :D :D Wyluzuj chłopie, bo Ci pikawa pierrdolnie :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Vero już nie podbijaj, może i masz więcej szarych komórek, ale nie potrafisz obciągnąć z sukcesem. :O Warto rozejrzeć się po jakiś katolickich forach i tam dać upust swojej ekspresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michail czy ty zawsze musisz się ze wszystkiego tłumaczyć, wszystko wyjaśniać, prostować, pisać te swoje elaboraty?:-o zawsze jesteś taki akuratny i poukładany?:( nawet na forum gdzie wszyscy pierdolą trzy po trzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowy, skoro nie potrafię, to może zapiszę się u ciebie na lekcje? :D Pokażesz mi na flaku ducha co i jak a ja powtórzę na bananie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"transparentności" ?!! Musisz do mnie pisać i spijając sobie "Jacka", do tego z kostkami lodu, wyobrazić sobie że właśnie spijasz bełta za dwa zyle. Między nami jest socjologiczna przepaść. Już daruj sobie sobie te powiastki że rzygasz forsą. :O a w życiu w teatrze nie byłeś. :O ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogi Piotrze, ja napisze raczej ej Piotrek zastanawiałem sie długo czy spisać twój portret :D jesteś typem romantyka jak Izoldy Tristan nie pasujesz na tyracza i ten śmieszny freestyle wstanę powiem: WEŹ SIĘ UDŁAW! Twoja wyższość to łamliwe szczudła to ostatni apel, a klawę możesz ostrą mięć jak skalpel :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo oryginalnie Sprite, :) od razu widać że masz własne zdanie i wiesz po, której stronie masz stanąć. Pepsi, czu Coca Coli. :P Z romantyzmem to ja miałem styczność w szkole średniej, do tego stopnia że zakochałem się w pani prof, bo mi strasznie imponowała. Skończyło się zbiciem pod pamięciówkę bez foty. Dlatego chłopcze nie wstawaj i trwaj w milczeniu zanim naprawdę poczujesz że właśnie, to Twoje piętnaście minut. :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sBIG simian raticus 666 HHAH
Człowiek mocarny rozwala wszystko sam! Człowiek mocarny nauczycieli niepotrzebuje, bo są oni dla niego zbyt głupi! Człowiek mocarny zawsze wygrywa! Człowieka mocarnego nikt nie pokona! Człowiek mocarny nic nie musi! Człowiek mocarny nie marnuje czasu! Mocarz działa w pojedynkę! Mocarz nie może pracoać w grupie! Mocarz jest za mądry by z głupkami się zadawać! Mocarza nikt nie pokona! Mocarza nic nie zabije! Mocarz sam w pojedynkę ma przewagę nad resztą! Mocarz szybko zdrowie traci, lecz rozkwita w chorobie najcięższej! Gdy "śmiertelniówki" nie ma to go demencja zeżre! Mocarz dużo działa! Mocarza wszystko weseli, lecz nic nie rozśmiesza! Mocarz obala wszystko! Mocarz to IN-TELL-I-GEN---------T podszywany! Mocarz ma mózg analityczno-użytkowy! Matematyka jest mu zbyteczna! Mocarz nie lubi prawa und medycyny and naukofcuuuuuuuffffffffffffff! Mocarz to nadWŁADZA! Mocarza nic nie rusza! Mocarza nie wielu rozpoznaje, lecz tylko kilku zna! Mocarz nie ma anty-virusa na kompie i fajerłola! Mocarz kocha śmierć i życie traktuje jak śmierć! Mocarz to poważny człowjek! NJE RZARTOWNIŚ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kilka lat temu"? OMg! Jednym zdaniem potraficię mnie przerazić 😭 Czy za kilka lat ja też będę pisała "A pamiętsz Vera jak w 2011 napisalas, że jestem stara cipa?" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze już, dobrze. Już siedzę cicho, słodźcie sobie dałej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłamstwo to Ty masz 30
lat??? A ja myślała, że jesteś znudzonym gimnazjalistą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arnold, mnie pokaz! Cycki zawsze są fajne :D Dziś nawet oglądałam film o facetach z cyckami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×