Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tajma

36m i 4 osoby w domu.Mieszka ktos tak jeszcze?

Polecane posty

Gość tajma

Musimu poczekać jeszcze mniej niz rok i kupimy mieszkanie większe, jakieś 70 m.czasem jednak mam wrażenie, że juz dłużej tu nie wytrzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie wytrzymasz to
popuść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajma
hehe sie nie da:D Tak sobie tylko napisałam, w sumie nie wiem po co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w mieszkaniu 34 m kw,dwa pokoje,kuchnia baaaardzo malutka,przedpokój i kibelek i tak od 18 lat i dajemy jakoś radę,Wiadomo że większe mieszkanie lepsze napewno ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z taa
my mnamy 42 m. dwa pokoje. 1 nasz , 2 corki. akle mi ciasno . brak mi swojego kata. marzy mi sie wieksze mieszkanie. chcoiaz jeszcze 1 pokoj sypialnia. zapykam na klucz i mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginiaaa
My mamy 48 metrów i mieszkamy w 5 osób - my plus 3 dzieci. Właśnie staramy się o kredyt na piękne 100-metrowe mieszkanie. Dzisiaj oglądalismy łóżka do naszej sypialni w Ikea. Nie mogę się doczekac przeprowadzki. Nam jest cholernie ciasno. Teraz dzieci spia, kazde w innym pokoju, a my z mezem klikamy sobie w kuchni. A apogeum wkurwu przezywam latem, gdy: - na maleńkim balkonie wieszam pranie, obijajac sie o zawalajace go w całosci hulajnogi i rowery :-O - gdy z tej sterty sprzetu wyciagam np. jedna hulajnogę. Musze polowe wystawic, zeby dostac sie do tej jednej... - do tego stawiam w wejsciu na balkon przenosna suszarke do ubran, bo u nas sie duzo pierze, gdyz duzo nas ;-) Duzo nerwow zżarło mi to mieszkanie na kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajma
U mnie podobnie. żeby wyciągnąć odkurzacz jeszcze kilka tygodni temu musiałam przerzucić stertę rzeczy w szafie. Kiedyś się wkurzyłam i wypieprzyłam wszystko co mi zalegało.została tylko huśtawka. Na balkonie magazyn.Dokładnie jak u Ciebie.Hulajnogi, rowerki jeździki i inne.Nogi nie mam gdzie postawić.ja zaczęłma po prostu wyrzucac oddawać. Dzieci mają jeden pokój wspólny.Ja z mężem drugi, ale zabawki i tak wszędzie. Teraz siedzę w kuchni wielkości kiosku ruchu. marzę o stole, przy którym siądziemy wszyscy razem:) Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każda?
współczuję mój salon ma 30 metrów ,nie wyobrazam sobie takiej ciasnoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidaoszukujeeee
ło łodezwała sie z salunem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło matkooooooooooooooooooooooo
zaraz zleca się bogaczki kafeterii i zaczną wyzywać od patologi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podpisze sie
ja mam 25m2 + 4m2 lazienki narazie 2 osoby niedlugo dolaczy 3 w planach budowa domu ale to dalleko i tez wtedy bede miala 25m2 salonu a narazie mamy to co mamy i nie bedziemy narzekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mama mama
ja mam 40 m2 na 5 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numerrrrr
40 m i 5 osób, oto polska rzeczywistość, narodzić i mieszkać na kupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE NIE NIE.
44,26 m ---tylko ja i synek🖐️ wreszcie czuję,że żyję🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×