Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nick Marone

Wasze wigilijne plany?

Polecane posty

Gość Freulein Berta
uff też bym gdzieś daleko pojechała a nie bawiłą sie w te sztuczne rodzinne kolacyjki i pieprzone opłatki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Last Christmas...
nigdy nie byłam w święta poza domem, ale już 2 dnia swiat chętnie bym wyjechała, łącząc wyjaz z sylwestrem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Historyjka
Ja tam wolę Kaszuby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfbvjkdfhguk
ja właśnie wróciłam z zakopca. Milutko tam. Świąt na pewno nie spędzę z rodzinką. Raczej gdzieś wyjadę ale jeszcze nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Historyjka
Dlaczego nie spedzisz z rodzinka? A z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jaka pododa jest w Zakopcu? Last Christmas... nigdy nie byłam w święta poza domem, ale już 2 dnia swiat chętnie bym wyjechała, łącząc wyjaz z sylwestrem Ja kiedys od dziecka spedzalam Wigilie w domu. Odkad mieszkam na stale w De spedzam Swieta z mezem albo w domu (Swieta przygotowuje po polsku). Ostanie 3 lata spedzam poza domem. 3 lata temu bylismy w Karpaczu, 2 lata temu w domu(wtedy sie zareczylismy), rok temu bylismy na Wigili u rodzicow i potem w Krakowie a w tym roku jedziemy do Zakopca. W przyszlym roku chce jechac w Alpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylematos
Dużo macie ludzi na kolacji wigilijnej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfbvjkdfhguk
tydzień temu śnieg leżał, sypało aż miło :) Ale po dwóch dniach stopniał. Z dzieckiem zawsze ale nie koniecznie z dalszą rodzinką. Musze się odseparować do nich i wcielam to w zycie skutecznie od kilku lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie moge doczekac urlopu w Zakopcu musze sie przyznac. Hotel jest juz oplacony :-) Chcialam wlasnie wynajac apartament z kominkiem i zaprosic rodzicow na Swieta w gory ale oni wola wlasnie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego postanowiłem całkowicie zmienić swoje życie. Swoje plany. Żyć tak jak Pan Bóg przykazał. Żyć chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 3 lata temu byłam w Zakopanem z moim ukochanym byliśmy od 26 grudnia do 3 stycznia. pięknie było:) mnóstwo śniegu i ten nastrój:) jak dla mnie najlepszy sylwester :) kocham Zakopane :) w tym roku chyba też pojedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfbvjkdfhguk
tam jest ten szczególny klimat chyba cały rok i ludzie jacyś tacy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jedz, ja nie wyobrazam sobie Swiat pod palmami choc je uwielbiam. W kwietniu chce pojechac na urlop jako prezent urodzinowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli ktoś uważa że w Polsce nie ma nic ciekawego to chyba nie zna Zakopanego :) to est moje ukochane miejsce i latem i zima o kazdej porze roku jest tam pieknie czuje sie tam jakbym byla w zupelie innym swiecie :) ahhhhh aż się rozmarzyłam :) pozdrawiam wielbicieli Zakopanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfbvjkdfhguk
nie tylko zakopane ma ten szczególny urok. Wiele jest pięknych miejsc w polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfbvjkdfhguk
ja właśnie tu jestem, nad samiutkim morzem obecnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też musze nadrobić zaległości :) i musze zacząć zwiedzać świat :) do tej pory jedyne co widziałem to jawornik, stróże, borzęte, wieliczke, dobczyce, myślenice i kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też musze nadrobić zaległości :) i musze zacząć zwiedzać świat :) do tej pory jedyne co widziałem to jawornik, stróże, borzęte, wieliczke, dobczyce, myślenice i kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sopot jest piękny, Zakopane również, tam poznałam swojego meża :-) Jednak mnie zdecydowanie nad morze ciągnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnkldnn
Wigilija i 1 dzien Swiat- z rodzicami, mezem i bratem i odwiedziny u tesciow, w 2 dzien Swiat jedziemy do siostry na Chrzciny jej dzidziusia - ja i brat bedziemy Chrzestnymi. Uwielbiam rodzinne Swieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jeszcze tyle czasu do wigili a ja już żyje świętami :) :) A Był z was ktoś w Myślenicach? :) to fajne miasteczko położone na terenie małopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wigilia na Mazurach
W gronie rodzinnym, z całej Europy już tradycyjnie stawimy się u rodziców. Będzie nas na pewno 17 osób, może jeszcze kuzynka z rodziną dołączy. Dom duży, wszystkich pomieści. Oby tylko chciał spaść śnieg to będzie jak w bajce - ośnieżony las, przed domem wielka oświetlona choinka, do paśnika podejdą sarenki. Będzie wigilijna kolacja, trzask polan w kominku, koncert kolęd [mamy w rodzinie muzyków], śmiech i radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×