Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

befanka

JAKIE WITAMINY PRZED CIAZA

Polecane posty

Dziewczyny jakie witaminy albo suplementy mozecie pole ic aby brac przed zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zamiast
Folik albo inny kwas foliowy min 3 miesiące zanim zaczniecie się starać. ewentualnie prenatal classic ale jak prowadzisz normalne odżywanie to nie ma konieczności, ma w sobie kwas foliowy wiec wtedy foliku już nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy można brać razem takie suplementy jak Folik, Wit B6, Wit B12 i Magnez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zoskaaaa
Witamine D tez warto, ale w ciąży to wszystkie witaminy są wazne przez calą ciaże, ja brałam maternę, a dziecku podawałam Vita DK, saa juz nie kombinowałam z lekami, po prostu dobrze sie odzywiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowe odżywianie to podstawa, ale przed ciążą ważne są także dodatkowe dawki witamin zwłaszcza tych specjalnie dobranych dla starających się przyszłych mam. Najlepiej żeby były z DHA bo wiadomo, jak ważne są kwasy omega3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara12
Hej dziewczyny staram sie dosc długo juz z mężem o dzidzie ostatnio złapałam infekcje jestem teraz po okresie i zawsze w owulacje miałam dużo śluzu a teraz nie mam prawie w cale zrobiłam test owulacyjny i wyszły 2 kreski czy brak śluzuoze byc przez ta infekcje i ze brałam antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×