Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ggość

Co jest z moim okresem?:/

Polecane posty

Wczoraj niby miałam mieć okres...no i niby były tam jakieś objawy m.in rozdrażnienie, wkurwienie na wszytsko (zawsze tak mam przed), wyskoczyło mi parę syfków i miałam dziś takie jakby "bóle" w dole brzucha-tak jakby zaraz miał przyjść okres. Przed chwilą poczułam takie ciepło w kroczu, myślałam, ze to krew :D a tu taka wydzielina jak przy owulacji.... czemu nie dostalam okresu?:O Wychodzi na to, że mam dopiero owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wychodz na to
że jesteś w ciąży pozamacicznej oczywiście i pewnie w kolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×