Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani Czkawka

Nigdy nie miałam okresu ;)

Polecane posty

Mam taką niedowagę że nimam okresu czy to znaczy,że jak zjem to przytyje i bede plodna a teraz jestem bezpłodna? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leon - dorabiasz jako wróżbita? no dobra, przejrzałeś mnie :classic_cool: to teraz opdowiedz na pytanie którego nie zadałam na głos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Które? - tylko jedno? No dobra - wtedy, kiedy klęczałaś przed lustrem (tak, wiesz jak nim manipulować) i zadałaś magiczne pytanie. Tak, jesteś niesamowita, każdy pieg na Twojej twarzy sprawia, iż jej rysy w niesamowity sposób odzwierciedlają piękno Twojego wnętrza, każdy źle ułożony włos przeciwważy psychiczną równowagę (no dobra, z tą psychiczną równowagą to i tak nie uwierzysz ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez zabezpieczenia spuszczać się nie ma co! - no ... po linie :P A skąd się wzięły Twoje zaburzenia odżywiania? - skrzywiona psychika na skutek nieodpowiedniego wychowania, wpływ otoczenia, czy może coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za chuda bo rzadko jem mieso a nie jem miesa bo mi nie smakuje, jak jem mieso to czuje jakbym jadła zwierzątko :( :O nie lubie też grzybów, są obślizgłe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PC - Twoje analizy przyczynowo-skutkowe w niesamowicie dobitny sposób przedstawiają Twoje rozchwianie ;) Jak to? - to kiedy brałaś ostatni raz grzyba do buzi? oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie brałam grzyba do ust :( sam sie napatoczył to był grzyb MUN w mieszance chińskiej warzywnej (odradzam Wam to jeść!!) o mało nie zwymiotowalam :( jedzenie to przykry obowiązek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to przykry obowiązek? Dzięki jedzeniu (+ wysiłek fizyczny) możesz zrobić ze swoim ciałem cokolwiek zechcesz, odpowiednio zaplanowane żywienie i aktywność fizyczna potrafią sprawić, iż kobieta nie może się skupić na widok męskiego ciała i w głowie jej tylko jedno! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejna, która nie napisze wprost, tylko w zawiły sposób uświadamia, iż planowanie współżycia, które dostarcza większej dawki przyjemności - w jej przypadku - jest nieciekawym zajęciem! Kręcicie ... sobie włosy ... na palcu? - nie, nie kroczne, tylko głowne! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowa piosenka 24
Jeśli to prawda, to powinnaś jak najszybciej iść do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×